Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Протидія домашньому насильству

Опубліковано 18 березня 2024 року о 15:41

22 серпня 2018 року Постановою Кабінету Міністрів України № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»,  прийнято відповідний порядок, яким визначається механізм взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, спрямованої на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства, шляхом запобігання насильству, ефективного реагування на факти насильства, надання допомоги та захисту постраждалим особам, забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, належного розслідування фактів насильства та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності.

Вказаним Порядком передбачено, що координацію заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та моніторинг їх реалізації на місцевому рівні здійснюють уповноважені особи (координатори) в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, на яких покладено функції щодо забезпечення рівності прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі.
Структурними підрозділами районних, районних у мм. Києві і Севастополі держадміністрацій, до повноважень яких належить здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, є структурні підрозділи з питань сім’ї.

Відповідальною особою в Печерському районі міста Києва є головний спеціаліст відділу правового забезпечення гендерної рівності Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Щур Євгеній Олександрович (тел. (044) 280-69-98, +380937516909 e-mail: [email protected]).
Адреса:  вул.Цитадельна 4/7,  каб. 11.

Голова районної, районної у мм. Києві і Севастополі держадміністрації визначає заступника голови, який є координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та в межах своїх повноважень організовує роботу у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі відповідно до статті 13 Закону України “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”.

Координатором з вказаних питань в Печерському районі міста Києва є заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації -

НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ Анатолій Васильович тел. (044)-226-26-93 e-mail: [email protected])

 

Протидія торгівлі людьми

22 серпня 2012 року Постановою Кабінету Міністрів України № 783 затверджено  «Порядок  взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» прийнято відповідний порядок, яким визначається механізм взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, процедуру здійснення ними заходів щодо надання допомоги та захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Вказаним порядком передбачено, що завдання із забезпечення взаємодії суб’єктів покладаються на відповідний структурний підрозділ місцевої державної адміністрації та відповідальну посадову особу, що визначаються згідно з Порядком встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, затвердженим постановою Кабінетів Міністрів України від 23 травня 2012 р. №417.

Відповідальною особою в Печерському районі міста Києва є головний спеціаліст відділу правового забезпечення гендерної рівності Управління соціального захисту населення Печерської  районної в місті Києві державної адміністрації.

Стельмах Ірина Анатоліївна -  (тел.044-280-69-98)

e-mail: [email protected].

Адреса: м. Київ, вул. Цитадельна 4\7, каб.11, 01015.

Новини/Оголошення/(відео)/Фото >>>

Запобігання та протидія домашньому насильству >>>

Нормативно-правова база:

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» 

Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків»

Закон України «Про соціальні послуги»

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux