КМДА Київська міська державна адміністрація


24 березня 2023

Звернення голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової до Дня Національної Гвардії України

Звернення голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової до Дня Національної Гвардії України

Шановні нацгвардійці!

Цьогоріч 26 березня Національна гвардія України відзначає 9-ту річницю від дня свого створення.

Хіба можна уявити сьогодні Україну без такого потужного військового формування як Національна гвардія? Неможливо, адже  внесок гвардійців у національну безпеку країни безцінний і неосяжний!

У лавах Національної гвардії справжні патріоти, вірні Присязі та віддані народу України. Пліч-о-пліч з іншими силами оборони ви захищаєте суверенітет та незалежність нашої Батьківщини, дбаєте про наш спокій і безпеку.

І хоча своє професійне свято ви зустрічаєте на бойовій варті, будьте упевнені, мільйони українців захоплюються вашим героїзмом!

Дякую, наші воїни світла, за мужність і відвагу, за щиру відданість рідній державі! Нехай Господь оберігає ваші родини та захищає вас від усіх негараздів.

Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

 

Голова Печерської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Наталія КОНДРАШОВАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.