КМДА Київська міська державна адміністрація


13 березня 2023

ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Відтепер у новому форматі!

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у  відновленні України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

Подія відбуватиметься онлайн із трансляцією на офіційній фейсбук-сторінці організаторів facebook.com/letsdoitukraineeco

Форум об’єднує тисячу спікерів і проходитиме у два етапи: обласний та всеукраїнський. Кожна з 24 областей матиме окрему кімнату для зустрічі із трансляцією на фейсбук, де учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятись досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій.

До участі запрошуються: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники ОДА/ОВА, мери міст, голови територіальних громад, зіркові амбасадори, громадські активісти, представники медіа, бізнес, лідери громадської думки, представники фондів та донорських організацій, керівники громадських організацій та об’єднань, керівники асоціацій та спілок, керівники молодіжних, студентських та шкільних рад, керівники молодіжних центрів та активні громадяни.

Реєструйтеся за посиланням  до 17 березня 2023 року включно. 

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Українського державного центру позашкільної освіти та обласних державних адміністрацій.

Детальніше про захід, а також програма ІХ Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку – за посиланням: https://letsdoitukraine.org/2023/03/all-ukrainian-forum-of-interaction-and-development/При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.