КМДА Київська міська державна адміністрація


20 січня 2023

Звернення голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з нагоди Дня Соборності України

Звернення голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з нагоди Дня Соборності України

Шановні печеряни!

22 січня 1919 року на Софійській площі Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

 День, коли об’єдналися українські землі, навічно увійшов в історію величним національним святом – Днем Соборності України та є  нагадуванням кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель.

 На жаль, на долю нашої країни випали складні випробування, українські військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора.

 Впевнена, ми подолаємо будь-які труднощі і гідно вистоїмо всі випробування, бо Україна непереможна. Вірю в незламну силу українського народу!

 Сердечно бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди та якнайшвидшої Перемоги!

 Тримаймося разом, бо в єдності – наша сила!

 

 З повагою

 

Голова Печерської районної

в місті Києві державної адміністрації                       Наталія КОНДРАШОВАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.