КМДА Київська міська державна адміністрація


22 квітня 2022

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Воскресінням Христовим!

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Воскресінням Христовим!

Шановні печеряни! 

Щиросердечно вітаю вас з нагоди величного християнського свята – Воскресіння Христового!

 Цьогоріч ми зустрічаємо Великодні свята  у дуже непростих умовах воєнного часу. На душі бракує особливої великодньої легкості, але, знаймо, неодмінно станеться диво – задзвонять недільні дзвони, і наша віра зміцніє, зросте переконання, що з Господньою поміччю ми переборемо усі нинішні випробування. 

Пасхальна радість дарує нам надію й віру, з якими ми дивимося у майбутнє, спонукає до єдності задля спільного блага. Єдність, яка заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде згуртовувати всіх нас на нашому спільному шляху. Будемо молитися, щоб Господь послав на рідну українську землю свій благодатний мир. 

Бажаю всім затишку та миру на нашій Батьківщині!

Христос Воскрес!  

З глибокою повагою

 

Голова Печерської районної

в місті Києві державної адміністрації                        Наталія КОНДРАШОВАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.