КМДА Київська міська державна адміністрація


14 вересня 2021

Відбулися спортивні заходи у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

За підтримки Відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна організовано та проведено яскраві заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Поздоровити військову молодь завітала  виконувач обов’язків начальника відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Вікторія Тромса.

Курсанти та ліцеїсти змагались у таких спортивних номінаціях як футбол, зустрічна естафета, естафета на гімнастичному майданчику, перетягування канату, бій на колоді, баскетбол, стрільба із пневматичної гвинтівки та інші.

Подібні змагання мотивують військову молодь на самовдосконалення, витривалість, вміння досягати поставленої цілі, а також навчають працювати в команді, підтримуючи один одного.

За результатами змагань переможці нагороджені кубками та медалями.

На урочистому закритті свята учасники заходу отримали приємні подарунками.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.