КМДА Київська міська державна адміністрація


20 липня 2021

На всіх пляжах Києва вивішено червоні прапори

До уваги відвідувачів пляжів Києва!

Від сьогодні на усіх муніципальних пляжах столиці вивішуються червоні прапори. Необхідно підкреслити, що відповідний статус встановлюється з профілактичною метою.

За умови тривалої аномальної спеки у водних об’єктах відбувається активне «цвітіня» води – розмноження синьо-зелених водоростей, які споживають з води кисень і виділяють токсичні речовини. Як наслідок, відбувається зниження концентрації розчиненого кисню у воді, що є передумовою для замору риби. За таких обставин санітарна якість води суттєво погіршується.

Тому, для інформування відпочивальників про наявність потенційних ризиків для здоров’я та з метою запобігання поширенню серед населення інфекційних хвороб, усім чотирнадцятьом офіційним пляжам Києва присвоєно тимчасовий статус «Не купатися». Про зняття цього статусу буде повідомлено окремим прес-релізом.

Водночас, території пляжів залишаються відкритими для відпочинку та дозвілля березі.

Нагадуємо, що слідкувати за оновленнями інформації про поточні статуси київських пляжів можна на офіційному вебсайті КП «Плесо»: http://pleso.kyiv.ua/.

При виявленні фактів масового замору риби у водних об’єктах Києва просимо повідомляти про них КП «Плесо» через доступні канали комунікації. Це дозволить підприємству вживати оперативних заходів реагування.

Інформацію підготовлено за матеріалами КП «Плесо»: http://pleso.kyiv.ua/.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.