КМДА Київська міська державна адміністрація


15 липня 2021

У Печерському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня українських миротворців

Сьогодні, 15 липня 2021 року, у Наводницькому парку міста Києва за участю заступника голови Печерської райдержадміністрації Анатолія Невмержицького, відбувся урочистий захід з покладанням квітів до пам’ятного каменю, закладеного з нагоди відкриття Алеї ООН.

У заході також взяли участь воїни-миротворці, представники Програми Розвитку ООН в Україні, органів виконавчої влади, начальник управління соціального захисту населення Печерської райдержадміністрації Ольга Мозгова, та громадськість міста.

Під час заходу, з вітальним словом виступили заступник голови Печерської райдержадміністрації Анатолій Невмержицький, представниця Програми Розвитку ООН в Україні пані Дафіна Герчева та голова Київської регіональної організації миротворців Володимир Попович.

Даний захід присвячений Дню українських миротворців, який відзначається відповідно до Постанови Верховної Ради України від 21.05.2013 №292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців», з метою вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Щира подяка і шана українським миротворцям за неоціненний вклад у забезпечення миру в усьому світі.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.