КМДА Київська міська державна адміністрація


23 червня 2021

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем державної служби

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем державної служби

 

Шановні колеги!

 

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби, яке щорічно відзначається 23 червня! Свято, яке нагадує, що на кожного з нас покладена окрема відповідальність – працювати, задля того щоб зміни в державі стали реальністю.

Високе звання державного службовця дає великі професійні можливості і одночасно накладає високу відповідальність та передбачає сумлінне виконання своїх обов’язків.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку пошану, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Тож з нагоди свята бажаю вам терпіння та витримки у всіх життєвих випробуваннях, міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпного ентузіазму, оптимізму, злагоди та добробуту.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку!

 

З повагою

 

Голова

 

Печерської районної в місті Києві

державної адміністрації                                                     Наталія КОНДРАШОВАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.