КМДА Київська міська державна адміністрація


17 травня 2021

В Печерській РДА відбулася нарада щодо призову громадян на строкову службу

Сьогодні, 17 травня, під головуванням першого заступника Печерської райдержадміністрації Анатолія Коржа відбулась нарада щодо проведення призову громадян на строкову військову службу навесні 2021 року.

Нарада відбулася за участі керівництва Печерського районного у місті Києві територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відділу з питань цивільного захисту та управління житлово-комунального господарства та будівництва Печерської РДА, КП «Керуюча компанія», житлово-експлуатаційних дільниць та представника Печерського управлінням поліції ГУ НП в місті Києві.

Під час засідання присутніми розглядалися питання взаємодії між Печерським управлінням поліції ГУ НП в місті Києві та Печерським районним в місті Києві територіальним центром комплектування та соціальної підтримки щодо організаційних заходів цьогорічного призову на строкову військову службу.

Наприкінці наради  присутні домовилися про алгоритм спільних дій з даного питання.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.