КМДА Київська міська державна адміністрація


12 березня 2021

Звернення голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з нагоди відзначення Дня українського добровольця

Звернення голови Печерської районної в місті  Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової  з нагоди відзначення Дня українського добровольця

 

Шановні добровольці !

Щороку, 14 березня Україна відзначає День українського добровольця відповідно до постанови Верховної Ради України № 1822 від 17 січня 2017 року. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист України і захищають рідну землю від загарбників на східних кордонах.

Хоч відзначення цього Дня  є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячене, споконвіку супроводжує український народ – гуртуватися при спільній загрозі.

Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності.

У відповідальний час для держави, народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх Героїв. Діти народу, українські воїни, для них захист рідної землі – найвища честь, покликання, обов’язок.

Висловлюю велику вдячність та повагу добровольцям, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни. Дякую кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам.

Ми всі схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, кому не судилося повернутися до рідних домівок. Вони тримають небо над нами й назавжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам'ять!

Слава Україні!

 

З повагою,

 

Голова Печерської районної в місті Києві 

державної адміністрації                                                            Н. М. КондрашоваПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.