Головна  →  Новини  →  18 лютого 2021

Звернення голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Звернення голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

 

Шановні печеряни!

 

20 лютого вся Україна, пам’ятаючи подвиг учасників Революції гідності та віддаючи належну шану полеглим, відзначає День Героїв Небесної Сотні.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих, хто проявив стійку громадську позицію й без перебільшення змінив хід історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Події Революції гідності торкнулись кожного з нас, утвердили у виборі демократичних цінностей, в необхідності брати відповідальність на себе та власними зусиллями будувати успішну, розвинену й щасливу країну.

В ті доленосні дні гідність та воля згуртували громадян задля захисту своїх прав, вільного вибору європейського шляху для майбутнього України. Тоді Майдан став не просто центральною вулицею столиці, а місцем до якого були прикуті серця всіх українців, місцем, де в черговий раз народ відстоював своє бажання жити у демократичній державі.

Ми маємо пам’ятати ту найвищу ціну, яку заплатили Герої Небесної Сотні для добробуту своєї країни й бути гідними їхньому подвигу. 

Герої не вмирають! Слава Україні!

 

З повагою,

 

Голова Печерської районної в місті Києві 

державної адміністрації                                                     Наталія КОНДРАШОВА

 

Перейти до спискуВерсiя для друку