КМДА Київська міська державна адміністрація


2 жовтня 2020

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем працівників освіти

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем працівників освіти

Шановні освітяни!

Вітаю вас з професійним святом!

День працівника освіти, або День учителя для українського суспільства – особливе свято, тому що об’єднує дітей і дорослих, вчителів і вихованців.

Скажу без перебільшення: професія вчителя – одна з найвагоміших і найскладніших водночас.

Адже саме від вас залежить майбутнє молодого покоління нашої країни. В чисті дитячі душі ви закладаєте ті цінності, принципи та орієнтири, які уже в недалекому майбутньому визначатимуть не тільки їхні долі, а й України в цілому.

Цьогоріч карантинні обмеження внесли корективи в організацію освітнього процесу. Однак завдяки вашому професіоналізму та досвіду на сьогодні школярі та студенти здобувають нові знання.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець, за віддане служіння улюбленій справі, за ваш внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання української молоді.

 


 

З повагою,

Голова Печерської районної

в місті Києві державної адміністрації                                                                                       Наталія КОНДРАШОВАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.