КМДА Київська міська державна адміністрація


12 травня 2020

12 травня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день медичної сестри

12 травня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день медичної сестри

Сьогодні, ми разом з усім світом відзначаємо Міжнародний день медичної сестри. В Україні цей день відзначається з 1997 року, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України.

Медична сестра – одна з найгуманніших, найпочесніших професій на землі та 

надзвичайно відповідальних. Саме медичні сестри здавна вважаються основними помічниками лікарів, що доглядають за хворими та виконують всі  їх приписи для швидкого одуження пацієнтів.

У всі часи медичні сестри були і є зосередженням милосердя, людяності та добра. Адже саме медичним працівникам люди довіряють найдорожче – здоров’я і життя, своє і своїх близьких.

Зараз, в часи пандемії, неможливо оцінити невтомну працю та самовіддачу медичних працівників, які проявляючи неабияку жертовність щохвилини стоять на сторожі життя та здоров’я пацієнтів лікарень.

Ваша щоденна праця заслуговує визнання і поваги серед людей, а також безмежної вдячності.

Щиросердно вітаємо всіх медичних сестер із професійним святом та бажаємо Вам невичерпної енергії, плідної творчої роботи, доброго здоров’я та успіхів у благородній справі охорони здоров’я України!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.