Головна  →  Анонси  →  19 лютого 2020

20 лютого у КМДА відбудеться концерт до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого о 14:00 у рамках програми заходів до Дня Героїв Небесної Сотні відбудуться пам’ятні заходи на честь загиблих Героїв Революції Гідності.

У КМДА відбудеться виставка світлин «Майдан. Історія майбутнього» Юрія Білака. Відвідувачам покажуть інсталяції з майданівських артефактів самооборонівців та медиків. У програмі заходів також 10 історій із циклу «Характери гідності» Дарини Кульчицької про загиблих майданівців.

О 15:00 розпочнеться концерт пам’яті за участю «майданівських» музикантів, серед яких: «TaRuta», «Хорея Козацька», Сестри Тельнюк, «Рутенія», Ярема Шевчук, лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, Леся Рой, Тарас Силенко, Михайло Хай, Зеник, Володимир Гонський, Руслана Лоцман, проєкт Лариси Руснак «Вітер зі сходу».

Нагадуємо, що з понеділка до п’ятниці при вході до Колонної зали Київської міської державної адміністрації працює виставка дитячих малюнків, присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого, у день Героїв Небесної Сотні, з 14:00 до 14:30 на виставці звучатиме жива класична музика у виконанні струнного квартету студентів коледжу Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра.

Детальніше про заходи до Дня Героїв Небесної Сотні можна дізнатися у події Facebook.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх, Колонна зала КМДА.

Акредитація представників ЗМІ – за посиланням.

Додаткова інформація: прес-служба Національного музею Революції Гідност – press@maidanmuseum.org 098-661-18-33, 096-213-33-90.

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку