Головна  →  Анонси  →  5 лютого 2020

6 лютого озвучать пропозиції до проєкту історико-архітектурного опорного плану Києва від Українського держінституту культурної спадщини Мінкультури

У четвер, 6 лютого, о 13:00 відбудеться засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини. 

На засіданні буде заслухано доповідь розробника проєкту історико-архітектурного опорного плану Києва (ІАОП) – Українського державного інституту культурної спадщини Міністерства культури, молоді та спорту, а також пропозиції та зауваження від членів ради та громадськості. 

Варто зауважити, що у громадськості та членів Консультативної ради вже є низка зауважень до існуючого проєкту ІАОП. Пропозиції від громади збиралися протягом місяця задля надання відповідних зауважень для їхнього наступного врахування замовником і розробником проєкту ІАОП.

Рекомендації та зауваження можна буде озвучити безпосередньо під час засідання.

Також КО «Інститут генерального плану м. Києва» оголосить і проведе громадські обговорення проєкту генерального плану столиці та усіх його розділів (зокрема, ІАОП) відповідно до чинного законодавства. Окрім того, розробником заплановано в рамках громадських обговорень створення окремих робочих груп у кожному районі із залученням громадськості для напрацювання пропозицій до всіх розділів проєкту Генерального плану м. Києва.

Ознайомитися із матеріалами проєкту ІАОП та пропозиціями, що вже надійшли, можна за посиланням http://doks.kyivcity.gov.ua//node/12 (Генеральний план міста Києва, том VIII). Замовник – КО «Інститут генерального плану м. Києва», розробник – Український державний інститут культурної спадщини Міністерства культури України.

Розробнику від замовника вже надано деякі зауваження, серед яких: 

  • доповнити основне креслення об’єктами природно-заповідного фонду, такими як: Регіональний ландшафтний парк «Смородинський», Ландшафтний заказник місцевого значення «Осокорківські луки», Ландшафтний заказник місцевого значення «Труханів острів»;
  • на основному кресленні зазначити перелік встановлених зон охорони пам’яток, їхню площу в гектарах;
  • на основному кресленні надати окремі умовні позначки для охоронних зон пам’яток із різними режимами тощо.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36 (КМДА), 5-ий поверх, кабінет 514.

Буде також організовано онлайн-трансляцію засідання.

Акредитація представників ЗМІ до 12:00 6 лютого за тел.: 202-74-61, 202-74-48.

Реєстрація громадськості за тел.: 202-74-72 (контактна особа – Рабчевська Людмила Володимирівна).

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку