Головна  →  Новини  →  22 листопада 2019

Звернення виконувача обов’язків голови Печерської райдержадміністрації Павла Бабія до Дня пам’яті жертв Голодомору

Звернення виконувача обов’язків голови Печерської райдержадміністрації Павла Бабія до Дня пам’яті жертв Голодомору

Шановні печеряни, співвітчизники!

 

23 листопада, країна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками, мільйонами українців, які стали жертвами Геноциду в Україні та Голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років.

 Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі життів українців та став масштабною національною трагедією.

 Ті жахливі події навіки закарбувалась на сторінках історії України. Проте, це не лише історична давнина, це – глибока духовна рана, яка й досі відгукується нестерпним болем у серці кожного українця.

 Голодомор – злочин геноциду проти українського народу і злочин проти людяності. Упродовж 1932-1933 років 28 тисяч українців вмирали від голоду щодоби, внаслідок умисно створених умов несумісних із життям.

 Голод став інструментом масового біологічного знищення українців. Такою була розплата за волелюбність українського народу та опір українського селянства проти системи.

 Це вагомий привід згадати і осмислити великі трагедії минулого століття. Слід пам’ятати не тільки, щоб шанувати пам’ять про загиблих, а й для того, щоб запобігти повторення подібного у майбутньому.

 Увага на таких трагедіях, як Голодомор робить громадську думку та політичний істеблішмент нетерпимими до проявів будь-якого масового насильства.

 Тож, закликаю всіх вшанувати пам’ять жертв геноциду спільною молитвою та о 16:00 запалити свічку на підвіконні оселі на знак скорботи і пам’яті про мільйони невинно загублених життів.

 

Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

 

 

Зповагою

 

Виконувач обов’язків голови

Печерської районної в місті Києві 

державної адміністрації                                                                       Павло БАБІЙ

 

Перейти до спискуВерсiя для друку