Головна  →  Новини  →  15 жовтня 2019

У Печерській РДА на постійному контролі стан благоустрою території

З метою забезпечення в Печерському районі чистоти та порядку, підвищення рівня його благоустрою, приведення до належного санітарного стану, відділом контролю за благоустроєм Печерської районної в місті Києві державної адміністрації щоденно проводиться обстеження території району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051. У разі виявлення порушень вживаються заходи згідно з вимогами чинного законодавства.

 На особливому контролі Печерської районної державної адміністрації перебуває боротьба зі стихійною торгівлею.

 У рамках підписаного головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Меморандуму про партнерство та співпрацю з Печерським управлінням поліції та громадським формуванням «Муніципальна варта» триває боротьба з несанкціонованою торгівлею на території Печерського району міста Києва.

 Зазначаємо, що дії осіб, які порушують встановлені правила торгівлі підпадають під дію статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях), протоколи про адміністративні правопорушення, за якою мають право складати уповноважені особи органів внутрішніх справ (Національна поліція).

 З питань стихійної торгівлі просимо звертатися та повідомляти про порушення до Національної поліції України «102».

 Довідково:

 Ознайомитися з проведеною роботою відділу контролю за благоустроєм, за посиланням:

-       Стихійна торгівля  >>>

-       Боротьба з рекламою >>>

-       Дотримання санітарно-технічного стану >>>

 

Перейти до спискуВерсiя для друку