Головна  →  Новини  →  12 серпня 2019

Юні спортсмени Печерська здобувають призові місця

Талановита молодь Печерська постійно приймає участь у міжнародних змаганнях, спартакіадах, турнірах, стартах, змагання з шахів, настільного тенісу, баскетболу, футболу, пауерліфтингу, стрільби, армреслінгу, волейболу тощо.

Так, протягом 2018-2019 років понад 100 талановитих молодих спортсменів Печерського району прийняли участь у різноманітних змаганнях, здобули призові місця та отримали звання кандидатів у майстри спорту.

Серед юних спортсменів вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна та відділення самбо ДЮСШ №1.

Зокрема, ліцеїсти брали участь у заході «Baltic Guard 2019», а саме: Дмитро Цуд, Віталій Моісеєв, Віталій Долгушин, Андрій Сандул, Абурас Рошді, Микола Скакун, Глікерій Махов, Григорій Жгут, Едуард Галенко, Нікіта Глущенко.

Також вихованці КВЛ Артур Коданов, Василь Лопушанський, Віталій Петров, Артем Рудяк, Богдан Свириденко, Артем Секірін, Дмитро Туманов представляли збірну команду ліцею у місті Одеса.

Варто зазначити, що під час змагань Київської міської спартакіади серед допризовної та призовної молоді, 7 ліцеїстів КВЛ підтвердили звання КМС, 11 виконали норматив КМС, 3 ліцеїсти виконали норматив І розряду, 1 – ІІ розряду та встановлено 3 рекорди.

На Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді команда м. Києва, яку представляли ліцеїсти КВЛ, посіла ІІ місце. Під час змагань кращим у стрільбі було визнано ліцеїстів Артема Секіріна та Віктора Мороховця.

Крім того, сучасне покоління юних спортсменів продовжує славні традиції  самбістів відділення самбо ДЮСШ №1. Завдяки внеску спортсменів ДЮСШ №1 збірна м. Києва стала чемпіоном України у всіх вікових групах.

Високий результат показали юнаки на міжнародному турнірі з боротьби самбо серед юнаків в латвійському Даугавпілсі. Перші місця посіли Єгор Гуль, Захар Ниник, Олександр Корнійчук, Сергій Решетник, а призерами турніру стали Владислав Горнік, Дмитро Вітковський та Назар Ниник.

В білоруській Новій Гуті перші місця посіли юні спортсмени Дмитро Вітковський, Сергій Решетник, Олексій Болдирєв, призером змагань став Руслан Лукашенко-Аветисян.

Юніори відділення у складі першої збірної Країни з боротьби самбо прийняли участь в змаганнях кубку Європи. В спортивному розділі самбо Юрій Зайвелєв посів третє місце, чемпіоном в бойовому розділі став Дмитро Яцько.

Талановиті спортсмени й надалі продовжують дивувати нас своїми спортивними досягненнями, бажаємо їм успіху!

Якщо Ваша дитина досягла успіхів у спорті, звертайтесь до відділу молоді та спорту, за телефоном: (044) 280-21-58.