КМДА Київська міська державна адміністрація


30 листопада 2018

На Печерську відбулося відкриття Резиденції Святого Миколая

Сьогодні, 30 листопада, відбулося урочисте відкриття Резиденції Святого Миколая у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за сприяння Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. Фотозвіт

Особливістю святкового відкриття Резиденції Святого Миколая стало представлення містечка янголів - Міжнародної виставки авторських ляльок «Янголи, ті… що завжди поруч».

Цього року на відвідувачів Резиденції чекає багато цікавих святкових заходів, дзеркальне шоу, відеоподорож стежками Миколая Чудотворця та розважальні програми для дітей та дорослих.

Всі охочі можуть написати листа до Святого Миколая, завітати до «Альтанки бажань», познайомитись з творчими роботами різної техніки виконання митців та близько ста майстрів з України, Грузії та Ізраїлю.

Цьогорічною новинкою став вишитий QR-код Резиденції, локація від кінокомпанії Kazka Production – декорації і костюми з фільму «Тільки Диво», прем’єра якого відбудеться незабаром.

Резиденція Святого Миколая працюватиме:

з 01 грудня по 25 грудня 2018 року за адресою: Київ, вул. Лаврська, 9, Велика лаврська дзвіниця.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 406-63-59, (044) 406-63-66.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.