Головна  →  Оголошення  →  5 березня 2018

До уваги батьків! Дитячі центри «Артек» та «Молода гвардія» запрошують дітей Печерського району на пільгове оздоровлення та навчання

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації проводить набір дітей від 7 до 17 років  пільгових категорій на літнє оздоровлення та на оздоровлення з навчанням в ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса), ДПУ «МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця).

Набір проводиться на  ІІ зміну з 15.03.2018 по 04.04.2018.

До пільгових категорій відносяться:

-   діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

-  діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування;

- діти з малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

-  діти з багатодітних сімей (при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством);

-  діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

-  діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха,  техногенних аварій, катастроф;

-  діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

-  діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту.

Для оформлення усіх необхідних документів щодо програми літнього оздоровлення та навчання для пільгової категорії населення звертайтесь до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Омеляновича-Павленка, 15, каб. 224.

Контактний номер: 280-21-58 та 280-62-11.

Коротка довідка про Український дитячий центр «Молода гвардія» в Одесі та Міжнародний дитячий центр «Артек» у Пущі Водиці:

1. На узбережжі Чорного моря у місті Одеса розташована країна дитинства – Український дитячий центр «Молода гвардія», який з радістю приймає нових відвідувачів. Головне завдання центру – через активне дозвілля розкривати особистість та таланти дітей. На базі дитячого центру діє Містечко майстрів та Євроклуб, який здійснює віртуальну подорож до країн Європи.

Для активного відпочинку пропонуються заняття у хореографічному гуртку, проводиться фізкультурно – спортивна робота. Оздоровча програма передбачає максимальне перебування на свіжому повітрі, морські купання та прийняття сонячних ван.

2. Міжнародний дитячий центр «Артек» у Пущі Водиці – це велика територія поблизу заповідного лісу з кришталевими джерельними озерами та чистим повітрям. Для дітей, які знаходяться на відпочинку, пропонуються комфортні умови для перебування, а саме: розгалужена інфраструктура для навчання, творчості, розваг та спорту. Для активного відпочинку є тренажерний зал, теплий критий басейн шириною 14 метрів і довжиною 25 метрів, велосипедний парк і човнова станція. Медичну допомогу надає лікувально-діагностичне відділення, на базі якого діє також унікальна оздоровча програма (соляна кімната, інгаляторій, кисневі коктейлі тощо).

Чекаємо на ваші запити!   

Перейти до спискуВерсiя для друку