КМДА Київська міська державна адміністрація


18 грудня 2017

Кияни запланували встановити Рекорд України до Дня Святого Миколая

Кияни запланували встановити Рекорд України до Дня Святого Миколая

19 грудня 2017 року о 19:00 під час проведення урочистого відкриття Святкового Містечка Печерська до Дня Святого Миколая близько 500 відвідувачів заходу разом з організаторами влаштують яскравий флеш-моб -  запалять бенгальські вогні, а потім одночасно запустять пневмохлопушки.

«Вже другий рік поспіль Печерська райдержадміністрація разом з громадськими діячами встановлюють різноманітні Рекорди України під час проведення святкових заходів. Тому, День Святого Миколая ми також не могли обійти. Щоб свято було дійсно незабутнім і наповненим яскравими емоціями, ми вирішили в День Святого Миколая організувати масштабний флеш-моб із запаленням бенгальських вогнів та одночасним запуском пневмохлопушок», - розповів голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук.

Адреса: площа Лесі Українки, 1 (площа перед ЦВК, станція метро «Печерська»).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь!

Організатор заходу: Печерська районна в місті Києві державна адміністрація.

Разом з тим повідомляємо, що з 19.12.2017 до 19.01.2018 під патронатом голови Печерської райдержадміністрації для киян та гостей столиці працюватиме Святкове Містечко Печерська.

Детальніше про захід за посиланням: /news/14074.html

Акредитація ЗМІ за телефоном: (050) 918-89-07 Катерина ПечерськаПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.