З початку року у столиці видалено майже 700 потенційно небезпечних дерев
З початку поточного року у Києві кронували майже 22 тисячі зелених насаджень, серед яких 1 200 тополь. Після санітарної обрізки тополі не пушать протягом 5-10 років. Крім того, фахівцями видалено майже 700 аварійних дерев, які несли потенційну небезпеку для мешканців міста. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
«Минулого року у столиці видалили понад 500 аварійних тополь. Ми провели опитування серед мешканців, які підтвердили наші наміри поступової заміни потенційно аварійних дерев. Замість них минулого року ми вже висадили півтисячі нових тополь чоловічого роду, які не пушать. З початку цього року кроновано 21,8 тисяч дерев, очищено від омели майже 3,5 тисяч крон дерев, майже 3 тисячі сухостійних зелених насаджень видалено. На місці видалених дерев ми висаджуватимемо нові і вже внесли ці локації в план озеленення», – зазначив він.
За його словами, в першу чергу ця робота ведеться з міркувань безпеки.
«Сухостійне дерево несе серйозну загрозу безпеці людей, що особливо важливо під час весняних та літніх гроз і буревіїв. Тому зеленбудівці обходять свої території і визначають, що робити з тим чи іншим деревом – можна його «вилікувати» чи краще видалити. Разом із тим, ми націлені на постійне оновлення та збільшення зелених насаджень столиці. Цього року буде проведено реконструкцію та капітальний ремонт у 70 парках, скверах та інших зелених зонах. Вже завершено роботи на 14 об’єктах», – пояснив заступник голови КМДА.
Джерело: КМДА