Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації оголошує прийом на підготовку військових фахівців
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ) оголошує прийом на підготовку військових фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями магістра, спеціаліста, бакалавра за сучасними напрямами ІТ-технологій: Комп’ютерні науки, Системна інженерія, Телекомунікації, Військове управління, Безпека інформаційних та комунікаційних систем, Системи технічного захисту інформації.
До Військового інституту приймаються громадяни України, які мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Фінансування підготовки фахівців у Військовому інституті здійснюється за рахунок видатків державного бюджету – за державним замовленням. Громадяни України мають право безоплатно здобути вищу освіту на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету. Громадяни України, які не завершили навчання за кошти державного або місцевого бюджету за певним ступенем вищої освіти, мають право повторно безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах за тим самим ступенем освіти за умови відшкодування до державного або місцевого бюджету коштів, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців, відповідно до Порядку відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2015 № 658.
Прийом до Військового інституту на всі ступені та освітньо-кваліфікаційні рівні вищої освіти здійснюється на конкурсній основі.
Порядок прийому заяв і документів для участі у конкурсному відборі до Військового інституту:
- Для участі у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня бакалавра вступники особисто подають заяву в паперовій формі до Приймальної комісії, в якій вказують спеціальність, форму навчання, тощо. Під час подання заяв вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність.
- При поданні заяви вступник пред’являє особисто: паспорт громадянина України; військовий квиток або посвідчення про приписку; документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього; сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання; документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою, зарахування поза конкурсом.
- До заяви вступник додає: копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього; копію сертифіката відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання; копія паспорта (1, 2-а сторінки та місце реєстрації); копії документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою, зарахування поза конкурсом. Інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними спеціальностями, установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів. Оригінали документів при участі в конкурсі вступником подаються лише при виборі місця навчання.
- Вступник подає сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016 році.
- Усі копії документів засвідчуються Приймальною комісією або в установленому законодавством порядку за оригіналами. Копії документів, що посвідчують особу та громадянство, військового квитка (посвідчення про приписку) не підлягають засвідченню. Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.
- Приймальна комісія здійснює перевірку достовірності даних, поданих вступником для участі у конкурсному відборі. Приймальна комісія здійснює перевірку середнього бала документа про освіту (обчислює в разі відсутності), результат якої затверджується своїм рішенням.
- Приймальна комісія розглядає заяви та документи вступників і приймає рішення про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до Військового інституту протягом трьох робочих днів, але не пізніше дати, що передує дню оголошення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування. Оприлюднення відповідних рішень здійснюється на інформаційному стенді Приймальної комісії.
- Факт ознайомлення вступника з Правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію відповідної освітньої програми (напряму підготовки, спеціальності), а також факт наявності/відсутності підстав для вступу за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою, зарахування поза конкурсом фіксується в заяві вступника і підтверджується його особистим підписом.
Прийом заяв і документів, вступні екзамени, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників проводиться в такі строки:
Етапи вступної компанії (денна форма навчання):
- початок прийому заяв та документів: 11 липня 2016 року;
- закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають складати вступні випробування: о 18.00 годині 20 липня 2016 року;
- строки проведення вступних випробувань (вступних екзаменів): 21 – 29 липня 2016 року;
- термін оприлюднення рейтингового списку вступників: не пізніше 12.00 години 30 липня 2016 року;
- строки обрання вступниками місця навчання закінчується о 18.00 годині 31 липня 2016 року;
- терміни зарахування вступників: не пізніше 15.00 години 1 серпня 2016 року.
Етапи вступної компанії (заочна форма навчання):
- початок прийому заяв та документів: 11 липня 2016 року;
- закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають складати вступні випробування: о 18.00 годині 20 липня 2016 року;
- закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань: о 18.00 годині 27 липня 2016 року;
- строки проведення вступних випробувань (вступних екзаменів): 21 – 29 липня 2016 року;
- термін оприлюднення рейтингового списку вступників: не пізніше 12.00 години 30 липня 2016 року.
- строки обрання вступниками місця навчання закінчується о 18.00 години 31 липня 2016 року;
- терміни зарахування вступників: не пізніше 15.00 години 1 серпня 2016 року.
Детальніше ознайомитись з правилами прийому до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації у 2016 році можна за посиланням: (переглянути)
Довідкова інформація:
Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ) – потужний навчальний заклад IV рівня акредитації у складі 4-х факультетів та 17 кафедр, наукового центру та коледжу сержантського складу. Випускники інституту отримують диплом міжнародного зразка та можуть працювати за фахом при звільненні з лав Збройних Сил України (ЗСУ).
ВІТІ – надає професійну освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями магістра, спеціаліста, бакалавра за сучасними напрямами ІТ-технологій: Комп’ютерні науки, Системна інженерія, Телекомунікації, Військове управління, Безпека інформаційних та комунікаційних систем, Системи технічного захисту інформації.
ВІТІ – міжвидовий військовий навчальний заклад з майже 100-річною історією, який розташований в історичному центрі Києва на Печерських пагорбах та має славетні традиції та своїх видатних вихованців. Більш ніж 80 випускників стали генералами. Інститут готує військових фахівців для ЗСУ та інших військових формувань.
ВІТІ – це сучасний рівень викладання, з використанням інноваційних технологій та сучасних програмних продуктів на базі більш ніж 100 навчальних класів (комп’ютерні класи, спеціалізовані лабораторії, навчально-тренувальний комплекс тощо) з залученням значного наукового потенціалу.
ВІТІ – це можливість підвищити рівень володіння англійською мовою технічного та військового спрямування. Випускники приймають участь в міжнародних навчаннях, миротворчих місіях, навчаються у військових академіях збройних сил іноземних держав.
ВІТІ – розвиває сучасні наукові школи в галузях телекомунікацій, інформатизації та її захисту. В інституті функціонує ад’юнктура та докторантура з підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації та спеціалізована вчена рада щодо захисту кандидатських (докторських) дисертацій з науковими спеціальностями: телекомунікаційні системи та мережі, озброєння та військова техніка, інформаційні технології.
ВІТІ – надає прекрасні умови для заняття спортом. Щорічно відбуваються спартакіади цивільних університетів та військових формувань з різних видів спорту: плавання, легка атлетика, баскетбол, шахи, волейбол, футбол, настільний теніс, армспорт тощо.
ВІТІ – створює умови повноцінного, змістовного проведення вільного часу. Військовий колектив виховує талановитих творчих особистостей, яскраві творчі колективи. Курсанти інституту постійно займають призові місця у Всеукраїнських конкурсах на кращу студентську роботу та на університетських КВНах.
ВІТІ – заохочує іменними стипендіями кращих у навчанні курсантів: стипендії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та інші.
Випусники ВІТІ отримують посвідчення водія категорій «В», «С».
ВІТІ – це гарант соціального захисту: навчання, одяг, харчування, щомісячне грошове забезпечення протягом 5 років – за рахунок держави; по закінченню отримання офіцерського звання лейтенант з вислугою 5 років та стабільне грошове забезпечення протягом всього терміну військової служби.