Виставка картин художників Реріхів


Підопічні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району в місті Києві відвідали виставку-лекторій у Київському національному університеті технологій та дизайну. Фотозвіт.
Виставка складалась з двох частин: екскурсії по експозиціям і перегляду відеофільмів, що представляли філософсько-поетичну розшифровку до однойменних картин Миколи Костянтиновича Реріха і Святослава Миколайовича Реріха в світлі Потаємного Учення Шамбали.
На початку екскурсії печерянам розповіли про життя та творчість двох художників та філософів Миколи Костянтиновича Реріха та його сина Святослава Миколайовича.
Екскурсанти мали можливість побачити відмінність та схожість в живописній манері двох художників, картини яких виявились синтезом унікального живопису і формулою буття.
Картини – репродукції Миколи Костянтиновича, які були представлені на виставці, написані в період з 1920 по 1947 роки і присвячені Індії, Тибету та іншими країнам Сходу. Полотна Святослава Миколайовича – витончені, лаконічні, з точністю передають духовно-емоційний образ людини. Галерея створених портретів Святославом Миколайовичем величезна, серед них особливо виділяються портрети його батьків.
Творчість Реріхів підкорила всіх присутніх і залишила найприємніші враження від побаченого.