Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Вихід України з політичної кризи відкриває нові можливості для прискорення реформ - зустріч Петра Порошенка та Йоганесса Гана

Опубліковано 21 квітня 2016 року о 09:00
фото

Президент Петро Порошенко наголосив, що візит делегації ЄС та Комісара Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганесса Гана відбувається у дуже важливий період для України. Подолано  політичну кризу, сформовано новий проєвропейський Уряд, в складі якого з’явився Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Ми маємо всі передумови, щоб продемонструвати повну рішучість в імплементації всього пакету реформ», - наголосив Петро Порошенко і додав, що на засіданні Національної ради реформ було узгоджено стратегію реформ на перші сто днів діяльності нового Уряду.

Вихід України з політичної кризи відкриває нові можливості для прискорення реформ - зустріч Петра Порошенка та Йоганесса ГанаЗа словами Глави держави, програма діяльності нового Уряду включає в себе виконання всіх зобов’язань перед МВФ,  забезпечення імплементації української частини Угоди про Асоціацію з ЄС. Україна керується також положеннями Мінських домовленостей, які українська сторона неухильно виконує.

«Для того, щоб реформи в Україні стали історією успіху нам конче необхідна внутрішня стабільність, єдність країни, а також зовнішня підтримка і солідарність з Європейським Союзом»,- підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що Україна вкрай зацікавлена прискорити отримання траншу МВФ, пов’язаного із ним пакету макрофінансової допомоги ЄС, надання кредитних гарантій з боку США. Після проведення референдуму у Нідерландах ми маємо об’єднати зусилля для того, щоб прискорити і завершити якнайшвидше процес ратифікації Угоди про Асоціацію з ЄС, підкреслив Президент.

Єврокомісар Йоганесс Ган наголосив, що рішення про запровадження безвізового режиму демонструє також, що ЄС підтримує Україну і з огляду на проведення референдуму у Нідерландах. «Звісно вирішення цього питання залишається у сфері влади цієї країни, однак ми маємо враховувати, що Угоду про асоціацію з Україною вже ратифікували 27 країн-членів ЄС», - зазначив він. Єврокомісар підкреслив, що це рішення не повинно вплинути на посилення стосунків між Україною та ЄС.

Під час зустрічі обговорювалось питання виділення Євросоюзом другого траншу у рамках третьої програми макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро, після завершення виконання українською стороною решти критеріїв та відновлення співпраці з МВФ, а також допомога згідно з Контрактом з розбудови держави та програмою підтримки реформи державного управління.

Співрозмовники позитивно оцінили результати першого кварталу імплементації поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом та наголосили на важливості якнайшвидшого завершення процесу набуття чинності Угоди про асоціацію.

Президент України поінформував Комісара ЄС про розвиток ситуації на Донбасі, перспективи звільнення Надії Савченко та інших українських політичних в’язнів на території Російської Федерації. Було підтверджено, що санкції проти Росії зберігатимуться до повного виконання Мінських угод та відновлення територіальної цілісності України.

Джерело: Адміністрації Президента України


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux