Відвідувачі однієї з печерських бібліотек зустрілися з києвознавицею Вікторією Ляшенко
У Бібліотеці естетичного виховання Печерського району м. Києва відбулась зустріч відвідувачів із києвознавицею, співробітницею Центрального державного історичного архіву України Вікторією Ляшенко.
У рамках зустрічі пані Вікторія розповіла про зелену спадщину, яку залишив Києву садівник Карл Вільгельм Готліб Крістер.
Довідково. У 1848 році Крістер купив ділянку площею близько 40 га на Пріорці (на той час — передмістя Києва), а потім сюди і переїхав. У 1850 році заснував фірму «Садівництво і насіннєве господарство В. Крістер», яка стала згодом знаменитим розплідником, що постачав саджанці плодових і декоративних рослин не тільки приватним садівникам, але і для благоустрою паркових зон у Києві. Пізніше на базі цього господарства була відкрита агрошкола, випускники якої працювали садівниками по всій Україні.
У 1870 році він видав популярну брошуру «Господар-садівник, або Коротке наставляння для посіву насіння найвідоміших городніх і квіткових рослин та подальшого за ними догляду в умовах тутешнього клімату та ґрунту — для ознайомлення покупців зі справою садівництва».
Після смерті талановитого садівника справу Крістера продовжили його сини Юліус і Едмунд, які відкрили на Хрещатику садівничі магазини, але це вже зовсім інша історія...