Валентин Мондриївський: У Києві розпочався прийом заявок на участь у конкурсі на отримання грантів Київського міського голови
У столиці розпочався прийом заявок від закладів освіти на участь у конкурсі на отримання грантів Київського міського голови. Переможці отримають по 200 тисяч гривень для реалізації своїх ідей. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
Він підкреслив, що заявки необхідно надіслати до 20 вересня 2021 року, заповнивши електронну форму за посиланням: https://kyivosvita.com/grant.
«Кожен заклад освіти столиці – це унікальний механізм. І наше завдання забезпечувати якісний пропорційний розвиток кожного садочка, школи, закладу позашкілля, професійно-технічної та вищої освіти. А цей конкурс дозволить їм продемонструвати власні особливі ідеї та задуми щодо розвитку освітнього простору свого закладу», – зазначив Валентин Мондриївський.
Він нагадав, що гранти Київського міського голови призначаються комунальним закладам дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та закладам професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з бюджету міста.
Цьогоріч учасники можуть запропонувати проєкти за напрямами: «Заклад з ідеєю» (спрямування «Інновації та інфраструктура», «Дослідження та наука») та «Новий освітній простір» (спрямування: «Сучасне інклюзивне освітнє середовище», «Цифровий освітній простір»). Після розгляду заявок конкурсною комісією наступним етапом буде проведення публічного захисту проєктів учасників, про що громадськість буде повідомлено додатково. Попередньо захист-презентацію проєктів заплановано провести не пізніше 5 жовтня.
За напрямом «Новий освітній простір» грант призначається за:
- інноваційний підхід до управлінської діяльності;
- розробку та впровадження цілісної інноваційної концепції розвитку закладу освіти на підтримку творчої активності педагогічних колективів;
- розвиток ключових компетентностей учасників освітнього процесу.
За напрямом «Заклад з ідеєю» грант призначається за:
- створення простору закладів освіти привабливим, сучасним та комфортним для навчання;
- забезпечення сучасних умов для навчання, розвитку та спілкування;
- створення архітектурної доступності, умов для інклюзивного навчання та багатофункціонального середовища на розроблення і реалізацію проєктів, що мають освітній та/або соціально-культурний характер;
- реалізацію концепції навчання впродовж життя.
Джерело: КМДА