У закладах освіти Печерського району відбувся Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
З того часу, як війна несподівано та жорстоко увірвалася в наші життя, ми щоденно, згуртовано та незламно долаємо виклики і перешкоди спричинені воєнними реаліями. Звісно, найбільш вразливими і незахищеними наразі є наймолодші ‒ діти… Їхнє безтурботне дитинство опалене вогнем російської агресії… І захистити дітей, вберегти і максимально огородити від небезпеки ‒ найголовніше і найпріоритетніше завдання для нас ‒ дорослих.
Безпека як цілісна система знань про захищеність життя, починається з обізнаності! Саме тому, в закладах освіти Печерського району відбувся Тиждень знань з безпеки життєдіяльності. Упродовж тижня представники Печерського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві, Печерського управління поліції ГУНП у м. Києві розповідали дітям про правила пожежної та мінної безпеки, правила дорожнього руху, надавали поради на випадок знаходження підозрілих предметів та застерігали від небезпек під час перебування поза межами міста, зокрема, у лісових масивах та біля водоймищ.
У рамках заходів до Тижня знань з безпеки життєдіяльності в закладах освіти району оновлені матеріали в інформаційних куточках щодо правил поведінки з безпеки життєдіяльності та порядку надання першої медичної допомоги потерпілим, проведені бесіди, години спілкування щодо дотримання правил безпечного користування електроприладами, побутовою технікою, правил безпечного поводження в метро, громадському транспорті, під час складних погодних умов.
Діти взяли участь в онлайн-квесті «Безпека дорожнього руху» та онлайн-вікторині «Мінна небезпека». Також був відпрацьований алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі й воєнного характеру. Для вихованців закладів дошкільної освіти району, особливо приємною стала чергова зустріч з Псом Патроном.
Нині воєнні ризики є частиною життя українців, тому дуже важливо озброїти учнів знаннями, уміннями і розумінням важливості дотримання правил безпечної поведінки, вмінням прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильний та вихід з них, а також відповідально ставитись до збереження здоров’я та життя, як власного, так і оточуючих.