Таємниці «Києво-Могилянської академії» розкрили підопічним Територіального центру в музеї Національного університету
Підопічні Територіального центру соціального обслуговування Печерського району м. Києва відвідали Музей Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Початок заснування Музею пов’язаний зі створення науково-інформаційного і культурологічного комплексу «Бібліотека-Музей-Архів НаУКМА». Мета цієї ініціативи полягала у збереженні та популяризації пам’яток української історії і культури, пов’язаних з минулим Києво-Могилянської академії через об’єднання книжкових, архівних, музейних та документальних колекцій Університету в одному просторі.
У жовтні 2015 року відкрилася постійна музейна експозиція «Києво-Могилянська академія: чотири століття історії». У двох залах представлено історичне минуле Академії (ХVІІ-ХІХ ст.) та історія відродженого університету (1991-2015 років).
Відвідувачі ознайомились з унікальними археологічними знахідками: фрагменти декору, кахлі та цегла зруйнованого Богоявленського собору, який знаходився на території Могилянки.
Художником на замовлення написано 11 олійних портретів відомих фундаторів, меценатів, діячів академії та випускників. Також представлені журнали реєстрації перших абітурієнтів 1992 року, перші вступні тести, студентські самвидави, перша друкарська машинка університету, фотографії та афіші.
Підопічні Територіального центру познайомилися з архітектурою, історією та сучасністю «Києво-Могилянської академії», відкрили її таємниці, згадали імена відомих діячів.