С.Мартинчук провів зустріч з Громадською радою до Дня місцевого самоврядування
4 грудня відбулась святкова зустріч керівника району Сергія Мартинчука з членами Громадської ради та головами органів самоорганізації населення (ОСН) мікрорайонів Печерського району з нагоди Дня місцевого самоврядування. Фотозвіт.
На початку зустрічі члени Громадської ради отримали проект плану проведення консультацій з громадськістю Печерської РДА на 2015 рік.
Під час вітального слова керівник району С. Мартинчук відзначив новий формат прозорості, відкритості та боротьби із корупцією у роботі райдержадміністрації, а також важливу роль Громадської ради. «Влада і громадськість мають нести спільну відповідальність за долю країни, тому питання пошуку оптимальних шляхів їх взаємодії є надзвичайно актуальним. Ви є своєрідним містком у відносинах влада-громада», - зазначив очільник району.
Модератор зборів та член Громадської ради Олена Донець підвела підсумки та здобутки у роботі Громадської ради та ОСН в 2014 році.
З поздоровленням з нагоди дня самоврядування виступила заступник голови Громадської ради Антоніна Птиця, яка подякувала райдержадміністрації за підтримку і співпрацю та вручила лист подяки голові Печерської РДА Сергію Мартинчуку.
На завершення заходу відбулось нагородження грамотами від голови Печерської райдержадміністрації до Дня місцевого самоврядування. Сергій Мартинчук побажав присутнім у Новому році щастя, здоров’я, успіхів та плідної співпраці на благо мешканців Печерського району.
ДОВІДКА.
Громадська рада при Печерській райдержадміністрації - постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
На даний момент при РДА працює Громадська рада другої каденції в складі 21 особи. А в лютому 2015 року мають пройти установчі збори з обрання нового складу.
Органи самоорганізації мікрорайонів створені з метою захисту інтересів громадян у взаємовідносинах із органами місцевої влади та іншими структурами. Вони прагнуть до ефективного вирішення питань у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою, соціального захисту, дозвілля членів територіальної громади. Через ці органи забезпечується безпосередня участь громадян у вирішенні питань місцевого розвитку.
Всього в районі 13 ОСНів:
- з 8-ми ОСНів мікрорайонів 1 не підтвердив свою легітимність,
- з 5-ти ОСНів будинкових 3 в стадії реєстрації, 2 не підтвердили свою легітимність.
Таким чином легітимними на сьогодні є 7 ОСН мікрорайонів.