Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Провідні світові експерти розкажуть про своє бачення модернізації української транспортної системи

Опубліковано 27 квітня 2016 року о 09:03
фото

28 квітня 2016 року в Києві відбудеться Міжнародна конференція «Розвиток транспорту. Виклики. Інновації. Можливості». Організатори та партнери конференції поставили перед собою та учасниками головне завдання – напрацювати основні положення, які в подальшому допоможуть модернізувати національну транспортну систему України.

Початок конференції запланований на 09:30. Працюватимуть міжнародні експерти, вітчизняні фахівці та представники активної громадськості у приміщенні НСК «Олімпійський» до 18:00.

Ініціаторами заходу виступили «НДПІ містобудування», Інститут «Київдіпротранс», КП «Київпастранс», КП «Київметрополітен» та ГО «Платформа розвитку міст» у партнерстві з Міністерством інфраструктури України, Київською міською державною адміністрацією, Київською обласною державною адміністрацією та компанією «A+S».

За інформацією організаторів до конференції долучаться провідні вітчизняні та міжнародні спеціалісти. Зокрема, запланована участь Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, заступника голови КМДА Іллі Сагайдака, першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Льва Парцхаладзе.

Також у роботі конференції візьмуть участь директор відділу даних та статистики міського уряду Сеула Kim, Кi Byoun, фахівець World Bank Antonio Nunez, професор, директор з транспортного консалтингу Dornier Consulting Ашраф Хамед, Генеральний директор «A+S» Файт Аппельт та інші міжнародні експерти.

Напрацьовуючи основи для створення національної транспортної системи України, учасники конференції представлять досвід українських міст, які вже працювали над створенням новітніх транспортних стратегій та розв’язували гострі суперечки між громадою та муніципалітетом з використанням транспортної моделі міста.  Зокрема, будуть розглянуті вже існуючі напрацювання та запропоновані нові концепції на прикладах таких міст як Київ, Львів, Вінниця.

Свої напрацювання (від стратегічних підходів до конкретних кейсів, які готові до реалізації) представлять  науковці вітчизняних науково-дослідних інститутів, а також фахівці з Німеччини і Південної Кореї.

Фахівці, які долучилися до організації заходу, пояснили, що необхідність створення нової національної транспортної системи виникла в результаті суттєвої зміни системи пасажиропотоків. У першу чергу це пов’язують з анексією Криму та частини Донбасу, внаслідок  чого було втрачено кілька морських портів та частину Донецької залізниці. Другий чинник – суттєве зменшення товарообігу між Україною та Росією, що призвело до падіння обсягів транспортних перевезень між двома країнами. Натомість українські підприємства протягом останніх років значно посилили співпрацю з європейськими та азійськими країнами і сьогодні вже йде мова про створення нового «шовкового шляху» між Європою та Азією.

Саме ці чинники вимагають розробки нового механізму функціонування транспортної системи України, до роботи над якою Уряд залучатиме провідних світових фахівців, міжнародні інституції та донорів, а також регіональну владу та місцеві громади.

Контактний номер для акредитації представників ЗМІ: (063) 741 24 26

Інформація від організаторів:

Дата та час заходу: 28 квітня 2016 року 9:30

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55 (НСК «Олімпійський», президентська ложа).

Початок реєстрації о 9:00

Триватиме конференція орієнтовно до 18:00

Джерело: КМДА


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux