Підопічні Територіального центру відвідали Музей грошей Національного банку України
18 травня 2016 рокупідопічні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерської районну міста Києвавідвідали Музей грошей Національного банку України. Фотозвіт.
Під час екскурсії відвідувачі переглянули близько 4000 експонатів із 13 000 одиниць загального фонду Музею.
Серед різноманіття експозиції особливий інтерес викликали монети та паперові купюри різних історичних періодів. В екскурсії музею можна побачити античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, гроші радянського періоду, а також монети стародавніх царств Північного Причорномор'я, дирхеми Арабського халіфату, монети могутньої Візантійської імперії, срібні зливки – гривні в якості платіжного засобу, голландські гульдени з талерами та копійки з Московського князівства, золоті монети Російської імперії епохи правління Олександра ІІІ та Миколи ІІ, українські гроші часів Директорії, регіональні грошові знаки Житомира, Кам'янця-Подільського, Одеси, Криму і перші радянські монети, пам'ятні та ювелірні монети Радянського Союзу, українські карбованці перехідного періоду 1992-1996 років. Особливо вразили своєю витонченістю та продуманістю деталей грошові знаки Австралії. Звичайно ж, на одній з монет не обійшлося без зображення одного з символів континенту – кенгуру.
Окрім того, до уваги печерян була представлена цікава експозиція, яка дала змогу дізнатись про історію грошового обігу на території України з давніх часів до сьогодення.
Підопічні Територіального центру мали можливість побачити символи української державності різних епох ― монети Київської Русі, срібні зливки-гривні, банкноти Української Народної Республіки, гроші Гетьманату Української держави на чолі з гетьманом Павлом Скоропадським та періоду Директорії УНР, а також бофони УПА, які ще до недавнього часу були утаємничені й знаходилися в архівах СБУ.
По завершенню екскурсії, підопічні територіального центру залишили свої враження у Книгу відвідувачів, побажавши музею успіху та процвітання.