Маловідомі факти біографії українських діячів-шістдесятників розповіли підопічним Територіального центру
13 листопада 2019 року підопічні Територіального центру соціального обслуговування Печерського району м. Києва відвідали Музей шістдесятництва, який є філією Музею історії міста Києва.
Основу колекції складають приватні зібрання українських шістдесятників-дисидентів, які глибоко розповідають історію, пов’язану з боротьбою за національне відродження, про репресії та гоніння, про невідомі факти біографій та трагічну долю українських діячів.
Відвідувачі з Територіального центру ознайомились із творами різних жанрів, тематичною бібліотекою українських та зарубіжних видань, рукописами, унікальними фотографіями, документами та особистими речами шістдесятників.
Також відвідали кабінет політичного діяча В’ячеслава Чорновола. Він разом з однодумцями започаткував в Україні національно-визвольний рух шістдесятників та дисидентів, у 1991 році став ініціатором проголошення Акту Незалежності України.
Крім того, підопічні Територіального центру згадали події другої половини ХХ століття, свідками яких вони були, дізналися про трагічні долі Василя Стуса, Алли Горської та інших яскравих представників шістдесятників.
На завершення екскурсії підопічні відмітили, що музей важливий та актуальний для українців, адже без патріотичних поезій Василя Стуса, Ліни Костенко, Василя Симоненко, Івана Драча не можна виховати покоління патріотів нашої держави.