Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Керівник будь-якого комунального підприємства повинен мати чіткий перспективний план його розвитку – Володимир Бондаренко

Опубліковано 27 листопада 2015 року о 10:12

Незабаром конкурсна комісія визначить трьох претендентів на посаду керівника комунального підприємства «Київтранспарксервіс», які під час конкурсу набрали найбільше голосів журі. Після розгляду найкращого з них призначить Київський міський голова Віталій Кличко.

Як розповів керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, столична влада принципово змінила підхід до визначення керівників комунальних підприємств:  

«Крім належної освіти, відповідного досвіду роботи та інших організаційних вимог кандидат повинен мати чіткий перспективний план розвитку даного підприємства – як на короткострокову, так і середньострокову перспективу. На жаль, більшість керівників, які були до того, такого плану дій не мали. Сьогодні, перш за все, ми даємо претендентам на керівну посаду необхідну фінансову інформацію, показники підприємства за останній рік, і вони змагаються також у концепціях його розвитку на 3-5 років. Тобто ми вже обираємо не просто людину, а фактично план розвитку цього підприємства».

За інформацією Володимира Бондаренка, до конкурсу на посаду директора «Київтранспарксервісу» було допущено 26 претендентів, а до складу журі увійшли як представники Київської міської ради, так і профспілок та громадських організацій, зокрема, антикорупційних. Кандидати мали врахувати у своїх концепціях, що наразі актуальною лишається програма встановлення паркоматів на території Києва. Тож робота на даній посаді передбачає і пошук інвесторів для її реалізації, і розробку відповідних інвестиційних пропозицій.

«Такий конкурсний підхід застосовуватиметься до всіх комунальних підприємств. Звісно, обслуговуючі організації не можуть бути прибутковими апріорі. Але вони повинні дбати про зменшення певних витрат на адміністративну складову. Інші ж стратегічно важливі для міста підприємства, скажімо, у сферах транспорту чи  житлово-комунального господарства, можуть отримувати прибуток, але не мають його через невдалий менеджмент чи невдалі кадрові рішення», – переконаний керівник апарату КМДА.  

За словами Володимира Бондаренка, такий підхід приносить реальні, довгоочікувані зміни. Так, «Київський зоопарк», який у 2014 рік входив з великими збитками, сьогодні повністю вийшов з кризи. Так само «Київреклама», яка ще навіть цього року мала мінусовий фінансовий результат, у 2016-му планує повністю вийти в плюс і перерахувати понад 100 млн. грн до міського бюджету.

Як повідомив керівник апарату КМДА, у Києві нині нараховується близько 2 тисячі комунальних підприємств, з яких 200 – міського підпорядкування. Наразі триває тенденція зменшення такої кількості КП: у 2014-2015 роках розпочато процедуру ліквідації чи реорганізації 52-ох з них. У 2016 році також буде повністю ліквідовано підприємства, які дублюють один одного.

Джерело: КМДА


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux