Головна  →  Новини  →  19 жовтня 2020

На Печерську проведено турнір з міні-футболу

16 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся  благодійний турнір з міні-футболу серед команд силових структур «Кубок Захисника 2020».

На турнірі були присутні почесні гості: заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко, радник президента УАФ Валентин Латипов, заступник начальника ВІТІ ім.Героїв Крут Віталій Тарасов, полковник Олег Сєрий та шеф-редактор ІА «Центр новин», Президент Збірної журналістів України Ольга Витак.

Одним із організаторів заходу був  відділ молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації на чолі з  начальником відділу Оксаною Кудрявцевою.

У турнірі змагалися 4 команди:

● команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут,

● збірна команда Повітряних Сил Збройних Сил України,

● команда Департаменту патрульної поліції міста Києва,

● збірна команда журналістів України.

З вітальним словом до учасників турніру звернувся заступник начальника ВІТІ, полковник Віталій Тарасов. Під час свого звернення він висловив подяку організаторам та командам за участь в турнірі.

Переможцями змагань стала збірна команда журналістів України. Друге місце здобула команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Третє місце посіла команда Департаменту патрульної поліції міста Києва. Четвертою стала збірна команда Повітряних Сил Збройних Сил України.

Переможці турніру з міні-футболу серед команд силових структур «Кубок Захисника 2020» нагороджені кубками та медалями.