Головна  →  ДІЯЛЬНІСТЬ  →  ЖКГ та будівництво  →  Державна програма з енергоефективності
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки» >>>

 


Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати енергоефективними та платити менше за житлово-комунальні послуги.

 Увага! У Держенергоефективності створено Call-центр >>>

Для співвласників багатоповерхових будинків розроблена спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинку. Детальніше в розділі «Фокус на житлові будівлі».

Громадянам Уряд пропонує здешевити послуги житлово-комунального господарства низкою кроків, наприклад, встановити негазовий котел або придбати енергозберігаюче обладнання чи матеріали.

Вже понад 18 000 українців, які проживають у приватних будинках, скористалися кредитом на «негазові» котли та придбання енергозберігаючого обладнання (матеріалів).

Детальніше про те, як отримати кредит, читайте у розділі «Пільгове кредитування для населення».

Дізнатися про те, хто і як вже отримав такі кредити, можна у розділах  «Динаміка виданих кредитів» та «Карта теплих кредитів».

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності!

 

Версiя для друку 
 
 
 
Актуальні питання 
профілактики інфекційних 
та неінфекційних хвороб