Головна  →  Адміністрація  →  Про очищення влади ПРДА  →  Архів 2014- 2016 роки

Бєлєй Наталія Миколаївни - начальник відділу організаційного та методичного забезпечення;

- Довідка про результати перевірки Бєлєй Наталія Миколаївни

Поліщук (Гончарова) Лідія Сергіївна - головний спеціаліст відділу соціальної роботи;

- Довідка про результати перевірки Поліщук (Гончарова) Лідія Сергіївна

Ільєнко Ірина Сергіївна - головний спеціаліст відділу контролю.

- Довідка про результати перевірки Ільєнко І.С.

Самотєєва Юлія Олегівна - головний спеціаліст відділу з питань кадрової роботи та державної служби.

- Довідка про результати перевірки Самотєєва Ю.О.

Антошин Валерій Миколайович - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Антошина В.М.;

Шишковська Маргарита Валентинівна - спеціаліст І категорії відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій;

- Довідка про результати перевірки Шишковської М.В.;

Безсмертна Тетяна Борисівна- головного спеціаліста бюджетного відділу;

- Довідка про результати перевірки Безсмертної Т.Б.;

Свірської Алли Петрівни - спеціаліст І категорії сектору інформаційного забезпечення  надання  адміністративних  послуг та документів дозвільного характеру відділу (центру) надання адміністративних послуг.

- Довідка про результати перевірки Свірської Алли Петрівни.

Луценко Денис Васильович - спеціаліст І категорії відділу прийому громадян.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Луценка Дениса Васильовича.

Завозненко Юлія Вікторівна - головний спеціаліст відділу автоматизованих систем управління.

- Довідка про результати перевірки Завозненко Ю.В.

Навет Юлія Анатоліївна - спеціаліст І категорії інформаційно-аналітичного відділу.

Довідка про результати перевірки Навет Юлії Анатоліївни

Донець Олена Петрівна - керівника апарату райдержадміністрації.

- Довідка про результати перевірки Донець О.П.

Глечик Таміла Миколаївна - провідний спеціаліст відділу приватизації державного житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Глечик Таміла Миколаївна

Нікітіна Кіра Семенівна - головний спеціаліст відділу культури,  туризму   та   охорони   культурної спадщини

- Довідка про результати перевірки Нікітіна К.С.

Кулик Віта Василівна - головний спеціаліст відділу нагляду за призначенням пенсії.

Ткачук Лілія Сергіївна - спеціаліст І категорії сектору інформаційного забезпечення надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру.

- Довідка про результати перевірки Ткачук Л.С.

Добрий-Вечір Лариса Валеріївна - начальник відділу експлуатації житлового та житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Добрий-Вечір Лариса Валеріївна

Кухтова Ірина Станіславівна - головний спеціаліст відділу будівництва, архітектури та землекористування.

Довідка про результати перевірки Кухтової Ірини Станіславівни

Пікуль Анатолій Григорович- головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій.

- Довідка про результати перевірки Пікуля А.Г.

Шевчук Наталія Михайлівна - головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій.

- Довідка про результати перевірки Шевчук Н.М.

Лютик Валентини Петрівни - головний спеціаліст відділу обслуговування статусних категорій громадян.

Довідка про результати перевірки Лютик Валентини Петрівни

Клементьєва Людмила Іванівна - начальник архівного відділу.

- Довідка про результати перевірки Клементьєва Людмила Іванівна.

Мікульський Юрій Володимирович - завідувач сектором з питань оборонної та мобілізаційної роботи.

- Довідка про результати перевірки Мікульський Юрій Володимирович

Мозгова Ольга Вікторівна - начальник управління праці та соціального захисту населення.

- Довідка про результати перевірки Мозгова Ольга Вікторівна.

Кузьміч Лариса Анатоліївна - завідувач сектором з питань охорони праці.

Довідка про результати перевірки Кузьміч Лариси Анатоліївни.

Кравчук Оксана Геннадіївна - начальник служби у справах дітей.

Довідка про результати перевірки Кравчук О.Г.

Янчук Олена Павлівна - директор Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

- Довідка про результати перевірки Янчук Олена Павлівна.

 

Федюк(Чернищук)  Юлія Миколаївна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Федюк (Чернищук) Ю.М.

Новікова Олена Миколаївна - начальник фінансового управління райдержадміністрації.

- Довідка про результати перевірки Новікової О.М.

Снєжко Світлана Леонтіївна - начальник відділу економіки.

Довідка про результати перевірки Снєжко Світлани Леонтіївни.

Невмержицький Анатолій Васильович - заступник голови райдержадміністрації.

- Довідка про результати перевірки Невмержицького А.В.

Синяк Любов Володимирівна - заступник керівника апарату - начальник відділу з питань кадрової роботи та державної служби.

- Довідка про результати перевірки Синяк Любов Володимирівна.

Скопенко Михайло Володимирович - начальник відділу адміністративно-господарського забезпечення.

- Довідка про результати перевірки Скопенка М.В.

Щербич Валентина Тимофіївна - начальник відділу контролю.

- Довідка про результати перевірки Щербич В.Т.

Щепетова Ірина Геннадіївна - начальник юридичного відділу.

- Довідка про результати перевірки Щепетової І.Г.

Колосова Олена Олексіївна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців.

Довідка про результати перевірки Колосової Олени Олексіївни

Піотрович Леся Володимирівна - начальник відділу капітального будівництва.

Довідка про результати перевірки Піотрович Лесі Володимирівни

Зайцева Антоніна Іванівна - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення.

Довідка про результати перевірки Зайцева Антоніна Іванівна

Мартинчук Сергій Олександрович - голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Озерецьківська Ірина Василівна - Заступник начальника Служби у справах дітей – начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення (питання усиновлення).

Озерецьківська Ірина Василівна - Заступник начальника Служби у справах дітей – начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення (питання усиновлення).

Довідка про результати перевірки Озерецьківська Ірина Василівна

Козленко Тетяна Сергіївна - заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу.

Козленко Тетяна Сергіївна - заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу.

Довідка про результати перевірки Козленко Тетяни Сергіївни

Іщенко Олена Леонідівна - перший заступник начальника фінансового управління.

Іщенко Олена Леонідівна - перший заступник начальника фінансового управління.

Довідка про результати перевірки Іщенко Олени Леонідівни

Ткаченко Наталія Іванівна  - заступник начальника управління.

Куреньов Віктор Іванович - заступник начальника управління охорони здоров'я.

Довідка про результати перевірки Куреньов Віктор Іванович

Куреньов Віктор Іванович - заступник начальника управління охорони здоров'я.

Григор'єва Олена Петрівна - заступник начальника управління – начальник відділу з питань експлуатації житлового та нежитлового фонду.

Довідка про результати перевірки Григор'єва О.П.

Масляк Володимир Вікторович - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій.

Довідка про результати перевірки Масляка Володимира Вікторовича

Лазоренко Роман Вікторович - спеціаліст І категорії відділу контролю за благоустроєм.

Довідка про результати перевірки Лазоренка Романа Вікторовича.

Лучкінa Оксана Миколаївна - начальник відділу роботи із зверненнями громадян.

- Довідка про результати перевірки Лучкіної О.М.

Прокопенко Марина Вікторівна - провідний спеціаліст відділу приватизації державного житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Прокопенко Марина Вікторівна

Клименко Світлана Петрівна - головний спеціаліст відділу фінансового обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Клименко Світлани Петрівни.

Тищенко Олеся Анатоліївна - спеціаліст І категорії відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Тищенко О.А.

Папуша Вадим Сергійович - провідний спеціаліст відділу з питань профілактично – виховної роботи.

Довідка про результати перевірки Папуші Вадима Сергійовича.

Люта Олена Василівна - головний спеціаліст відділу з питань профілактично - виховної роботи.

- Довідка про результати перевірки Люта Олена Василівна

Колєнченко Юлія Віталіївна - головний спеціаліст – юрист відділу з питань захисту житлових та майнових прав дітей.

- Довідка про результати перевірки Колєнченко Юлії Віталіївни.

Лисенко Любов Григорівна - головний бухгалтер Служби у справах дітей.

Довідка про результати перевірки Лисенко Л.Г.

Кобець Ірина Петрівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер.

Довідка про результати перевірки Кобець Ірини Петрівни.

Концедайло Світлана Віталіївна - заступник начальника бюджетного відділу.

Довідка про результати перевірки Концедайло Світлани Віталіївни

Бойправ Наталія Василівна - завідувач сектором контролю за станом проведення розрахунків за теплоенергоносіїв та фінансування житлово-комунального господарства.

- Довідка про результати перевірки Бойправ Наталія Василівна.

Кулик Оксана Олександрівна - головний спеціаліст сектору контролю за станом проведення розрахунків за теплоенергоносіїі та фінансування житлово-комунального господарства.

Мартинюк Інна Павлівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Мартинюк Інни Павлівни

Конішевська Ірина Валеріївна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Конішевської Ірини Валеріївни

Жикіна Дар’я Григорівна - головний спеціаліст бюджетного відділу.

Довідка про результати перевірки Жикіної Дар'ї Григорівни

Ковтюх Юлія Анатоліївна - головний спеціаліст бюджетного відділу.

Клекацюк Тетяна Сергіївна - головний спеціаліст бюджетного відділу.

- Довідка про результати перевірки Клекацюк Тетяна Сергіївна

Куімова Ірина Дмитрівна - головний спеціаліст бюджетного відділу.

- Довідка про результати перевірки Куімова Ірина Дмитрівна

Романова Наталія Павлівна - головний спеціаліст відділу з питань опіки, піклування та усиновлення.

- Довідка про результати перевірки Романова Н.П.

Овсепян Оксана Олексіївна - головний спеціаліст сектору контролю за станом проведення розрахунків за теплоенергоносії та фінансування житлово-комунального господарства фінансового управління.

Довідка про результати перевірки Овсепян Оксани Олексіївни

Овчарова Олена Миколаївна - начальник відділу з питань профілактично-виховної роботи.

- Довідка про результати перевірки Овчарова Олена Миколаївна

Гой Тетяна Іванівна - начальник відділу з питань захисту житлових та майнових прав дітей.

Довідка про результати перевірки Гой Тетяни Іванівни

Кожушок – Литвинова Іванна Петрівна - головний спеціаліст – юрист відділу з питань опіки, піклування та усиновлення.

- Довідка про результати перевірки Кожушок – Литвинова Іванна Петрівна.

Войтович Ніна Миколаївна - головний спеціаліст відділу з питань захисту житлових та майнових прав дітей.

Довідка про результати перевірки Войтович Ніни Миколаївни

Палієнко Оксана Андріївна - головний спеціаліст юридичного відділу.

Довідка про результати перевірки Палієнко Оксани Андріївни.

Шимерянська Оксана Володимирівна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Шимерянської Оксани Володимирівни

Чуб Світлана Віталіївна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Чуб Світлани Віталіївни

Ступак Оксана Володимирівна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців.

Довідка про результати перевірки Ступак Оксани Володимирівни

Гулевич Наталія Михайлівна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців.

Довідка про результати перевірки Гулевич Наталії Михайлівни

Гопик Тетяна Олександрівна - головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

- Довідка про результати перевірки Гопик Тетяна Олександрівна.

Кацалап Алла Іванівна - головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

Довідка про результати перевірки Кацалап Алли Іванівни

Науменко Наталія Леонідівна - заступник начальника відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

Довідка про результати перевірки Науменко Наталії Леонідівни.

Павленко Наталія Іванівна - головний спеціаліст відділу організації діловодства.

Довідка про результати перевірки Павленко Наталії Іванівни

Чопенко Наталія Петрівна - провідний спеціаліст відділу контролю.

Довідка про результати перевірки Чопенко Наталія Петрівна

Кравчук Олена Пилипівна - головний спеціаліст відділу економіки.

Довідка про результати перевірки Кравчук Олени Пилипівни.

Саранцов Сергій Володимирович - головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи.

Довідка про результати перевірки Саранцова Сергія Володимировича.

Булигіна Людмила Петрівна - головний спеціаліст відділу організаційно-медичної роботи.

Довідка про результати перевірки Булигіна Людмила Петрівна

Волошина Лариса Миколаївна - головний бухгалтер управління охорони здоров’я.

Голець Ірина Михайлівна - головний спеціаліст відділу фінансово-економічної роботи.

Довідка про результати перевірки Голець Ірина Михайлівна

Дєєва Надія Олексіївна - головний спеціаліст відділу фінансово-економічної роботи.

Довідка про результати перевірки Дєєва Надія Олексіївна

Монаєнко Наталія Ігорівна - провідний спеціаліст відділу організаційно-медичної роботи.

Довідка про результати перевірки Монаєнко Наталії Ігорівни

Туревич Ольга Юріївна - спеціаліст І категорії – юрисконсульт відділу організаційно-медичної роботи.

Довідка про результати перевірки Туревич Ольги Юріївни

Сичинська Олена Володимирівна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Сичинської Олени Володимирівни

Литвинова Анжеліка Володимирівна - заступник начальника відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Литвинової Анжеліки Володимирівни

Сухенко Тетяна Іванівна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Сухенко Тетяни Іванівни

Корнієнко Наталія Геннадіївна - головний спеціаліст відділу інформаційних технологій.

Довідка про результати перевірки Корнієнко Наталія Геннадіївна

Ступніцька Ганна Миколаївна - головний спеціаліст відділу економіки.

Довідка про результати перевірки Ступніцької Ганни Миколаївни

Латишева Лілія Олександрівна - заступник начальника відділу економіки.

Довідка про результати перевірки Латишева Лілія Олександрівна

Міщенко Тетяна Василівна - заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – заступник головного бухгалтера.

Довідка про результати перевірки Міщенко Тетяни Василівни.

Бойченко Валентина Василівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Бойченко Валентини Василівни

Рольська Тетяна Миколаївна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Рольської Тетяни Миколаївни.

Пилипчук Клавдія Семенівна - головний спеціаліст архівного відділу.

Довідка про результати перевірки Пилипчук Клавдії Семенівни

Федченко Юлія Іванівна -  головний спеціаліст архівного відділу.

Довідка про результати перевірки Федченко Юлії Іванівни.

Лук’янчук Марина Владиславівна - головний спеціаліст відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Лук’янчук Марини Владиславівни

Святина Ганна Володимирівна - завідувач сектором надання адміністративних послуг - адміністратор відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Святина Ганна Володимирівна

Костіна Наталія Іванівна - головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян.

Довідка про результати перевірки Костіної Наталії Іванівни

Герговська Світлана Миколаївна - головний спеціаліст сектору екології.

Довідка про результати перевірки Герговської Світлани Миколаївни

Шкорупинський Олег Едуардович - головний бухгалтер відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Погорєлова Анна Сергіївна - провідний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Калениченко Ніна Петрівна - головний спеціаліст відділу з навчальної та виховної роботи.

 - Довідка про результати перевірки Калениченко Ніни Петрівни 

Плешко Тетяна Павлівна - головний спеціаліст відділу з навчальної та виховної роботи.

 - Довідка про результати перевірки Плешко Тетяни Павлівни

 
 

 Довідка про результати перевірки Філоненко Тетяни Анатоліївни

 

Решетар В’ячеслав  Володимирович - головний бухгалтер – начальник відділу економічного аналізу та бухгалтерської звітності.

- Довідка про результати перевірки Решетаря В.В.

Дашківська Тетяна Павлівна - головний спеціаліст відділу економічного аналізу та бухгалтерської звітності.

- Довідка про результати перевірки Антропова (Дашківська) Тетяна Павлівна

Александрова Світлана Михайлівна - начальник відділу по роботі та створенню ОСББ.

- Довідка про результати перевірки Александрова Світлана Михайлівна

Бойко Світлана Пантелеймонівна - головний спеціаліст відділу по роботі та створенню ОСББ.

- Довідка про результати перевірки Бойко Світлана Пантелеймонівна

Лимар Ольга Миколаївна - головний спеціаліст-юрист відділу по роботі та створенню ОСББ.

Довідка про результати перевірки Лимар Ольги Миколаївни

Якимець Тетяна Василівна - головний спеціаліст відділу з питань розвитку житлово-комунального господарства.

- Довідка про результати перевірки Якимець Тетяна Василівна

Печинська Юлія Павлівна - головний спеціаліст відділу з питань розвитку житлово-комунального господарства.

- Довідка про результати перевірки Печинська Юлія Павлівна

Перехрест Наталія Василівна - головний спеціаліст відділу з питань експлуатації житлового та нежитлового фонду.

Довідка про результати перевірки Перехрест Наталії Василівни

Артюх Ганна Миколаївна - начальник відділу приватизації державного житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Артюх Ганна Миколаївна

Гладка Ганна Петрівна - головний спеціаліст відділу приватизації державного житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Гладка Ганна Петрівна

Павелко Галина  Юріївна - завідувач сектором з технічних питань житлово-комунального господарства.

- Довідка про результати перевірки Павелко Галина  Юріївна

Липовська Лариса Миколаївна - головний спеціаліст сектору з технічних питань житлово-комунального господарства.

Довідка про результати перевірки Липовської Лариси Миколаївни

Мазур Артем Ігорович - старший інспектор відділу капітального будівництва.

- Довідка про результати перевірки Мазур Артем Ігорович

Марковський Олексій Валерійович - старший інспектор відділу капітального будівництва.

Довідка про результати перевірки Марковського Олексія Валерійовича

Дігтяренко Віктор Павлович - старший інспектор відділу зв’язку та оповіщення.

Довідка про результати перевірки Дігтяренка Віктора Павловича

Лучко Інна Сергіївна - начальник відділу по роботі та створенню ОСББ.

Довідка про результати перевірки Лучко Інни Сергіївни

Кубрякова Лілія Володимирівна - головний спеціаліст-юрист відділу по роботі та створенню ОСББ.

- Довідка про результати перевірки Кубрякова Лілія Володимирівна

Кудрявченко Володимир Іванович - начальник відділу зв’язку та оповіщення.

Довідка про результати перевірки Кудрявченка Володимира Івановича

Резера Федір Карлович - старший інспектор відділу зв’язку та оповіщення.

- Довідка про результати перевірки Резери Федора Карловича

Скорик Ілля Володимирович - старший інспектор відділу зв’язку та оповіщення.

- Довідка про результати перевірки Скорика Іллі Володимировича

Степаненко Леонід Михайлович - старший інспектор відділу зв’язку та оповіщення.

- Довідка про результати перевірки Степаненко Леонід Михайлович

Мужеська Ірина Володимирівна - спеціаліст І категорії відділу контролю за благоустроєм.

- Довідка про результати перевірки Мужеська Ірина Володимирівна

Павлущенко Інна Валеріївна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

- Довідка про результати перевірки Павлущенко Інна Валеріївна.

Міхнюк Ніна Петрівна - державний адміністратор сектору видачі документів дозвільного характеру відділу (центру) надання адміністративних послуг. 

Довідка про результати перевірки Міхнюк Ніна Петрівна

Росла Світлана Володимирівна - головний спеціаліст юридичного відділу.

Довідка про результати перевірки Рослої Світлани Володимирівни.

Бабська Ірина Анатоліївна - головний спеціаліст відділу організації діловодства.

- Довідка про результати перевірки Бабської Ірини Анатоліївни.

Пономаренко Ірина Олександрівна - головний спеціаліст відділу організації діловодства.

- Довідка про результати перевірки Пономаренко Ірини Олександрівни

Антонюк Аліна Анатоліївна - головний спеціаліст відділу контролю.

- Довідка про результати перевірки Антонюк Аліни Анатоліївни.

Гвоздікова Ірина Михайлівна - провідний спеціаліст відділу контролю.

- Довідка про результати перевірки Гвоздікова Ірина Михайлівна

Горбаньова Ганна Вікторівна - головний спеціаліст відділу економіки.

- Довідка про результати перевірки Горбаньової Ганни Вікторівни

 

Бєлоус Олександр Олексійович - старший інспектор сектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи.

- Довідка про результати перевірки Бєлоуса Олександра Олексійовича

Остапенко Костянтин Іванович - старший інспектор відділу адміністративно-господарського забезпечення.

- Довідка про результати перевірки Остапенко Костянтин Іванович

Загородня Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян.

- Довідка про результати перевірки Загородня Ольга Миколаївна

Петрова Наталія Олександрівна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців.

Довідка про результати перевірки Петрової Наталії Олександрівни

Дитюк Людмила Василівна - головний спеціаліст відділу економіки.

- Довідка про результати перевірки Дитюк Людмила Василівна

Семенець Анатолій Олександрович - старший інспектор відділу адміністративно-господарського забезпечення.

- Довідка про результати перевірки Семенця Анатолія Олександровича

Бібікова Інна Миколаївна - спеціаліст І категорії відділу фінансового обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Бібікової Інни Миколаївни

Бреус Лариса Анатоліївна - завідувач сектору з питань опіки та піклування.

- Довідка про результати перевірки Бреус Лариси Анатоліївни

Бабич Яніна Олександрівна - спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Бабич Яніни Олександрівни.

Горова Ніна Миколаївна - головний спеціаліст відділу обслуговування статусних категорій громадян.

- Довідка про результати перевірки Горової Ніни Миколаївни.

Дзюба Тетяна Вікторівна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Дзюби Тетяни Вікторівни

Деревецька Наталія Петрівна - головний спеціаліст відділу фінансового обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Деревецької Наталії Петрівни

Йосипенко Ольга Іванівна - головний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

- Довідка про результати перевірки Йосипенко Ольги Іванівни

Корюковець Юрій Васильович - начальник відділу державних соціальних інспекторів.

- Довідка про результати перевірки Корюковця Ю.В.

Кохан Наталія Олександрівна - провідний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

- Довідка про результати перевірки Кохан Наталії Олександрівни.

Крисін Олександр Вікторович - начальник відділу автоматизованих систем управління.

- Довідка про результати перевірки Крисіна Олександра Вікторовича

Кравченко Лілія Володимирівна - головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Кравченко Лілії Володимирівни.

Козлова Тетяна Анатоліївна - провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Козлової Тетяни Анатоліївни

Лелікова Ірина Олександрівна - головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

- Довідка про результати перевірки Лелікової Ірини Олександрівни

Литвинов Ігор Геннадійович - начальник відділу праці та соціально-трудових відносин.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Литвинова Ігоря Геннадійовича.

Охріменко Олександра Євгеніївна - головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Охріменко Олександри Євгеніївни.

Максименко Ольга Олександрівна - спеціаліст І категорії відділу праці та соціально-трудових відносин.

Довідка про результати перевірки Максименко Ольги Олександрівни

Матвійчук Надія Миколаївна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

Довідка про результати перевірки Матвійчук Надії Миколаївни

Марченко Ганна Іванівна - начальник відділу фінансового обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Марченко Ганна Іванівна

Нагорна Тетяна Григорівна - провідний спеціаліст фінансового обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Нагоної Тетяни Григорівни

Німченко Вікторія Миколаївна - провідний спеціаліст відділу соціальних програм.

Довідка про результати перевірки Німченко Вікторія Миколаївна.

Ніколаєва Олена Анатоліївна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

Довідка про результати перевірки Ніколаєвої Олени Анатоліївни.

Поліщук Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

Довідка про результати перевірки Поліщук Ольги Миколаївни

Сандугей Ніна Сергіївна - заступник начальника відділу персоніфікованого обліку пільг.

Довідка про результати перевірки Сандугей Ніни Сергіївни

Сингаївська Оксана Володимирівна - головний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

Довідка про результати перевірки Сингаївської Оксани Володимирівни.

Старовойт Галина Григорівна - головний спеціаліст відділу фінансового обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Старовойт Галини Григорівни

Філоненко Євгенія Миколаївна - провідний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

Довідка про результати перевірки Філоненко Євгенії Миколаївни.

Філоненко Людмила Анатоліївна - завідувач сектору внутрішнього фінансового контролю.

- Довідка про результати перевірки Філоненко Людмила Анатоліївна

Цибенко Олена Олександрівна - начальник відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Цибенко Олени Олександрівни

Черкасова Марія Миколаївна - головний спеціаліст відділу фінансового обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Черкасової Марії Миколаївни

Щотка Світлана Миколаївна - головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу.

Довідка про результати перевірки Щотки Світлани Миколаївни

 

 Довідка про результати перевірки Карпенко Тетяни Василівни

 
 
 
 
 
 

Гапоненко Ольга Василівна - начальник відділу соціальних програм.

Довідка про результати перевірки Гапоненко Ольги Василівни

Дударенко Юлія Леонідівна - головний спеціаліст відділу соціальних програм.

 Довідка про результати перевірки Дударенко Ю.Л.

Дубас Валентина Павлівна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Дубас В.П.

Дерепа Ірина Антонівна - головний спеціаліст відділу прийому громадян.

Довідка про результати перевірки Дерепи Ірини Антонівни

Денисюк Аліна Іванівна - заступник начальник відділу фінансового обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Денисюк Аліни Іванівни.

Загоровський Болеслав Юрійович - головний спеціаліст відділу автоматизованих систем управління.

- Довідка про результати перевірки Загоровського Болеслава Юрійовича.

Ковальова Світлана Едуардівна - спеціаліст І категорії відділу прийому громадян.

Довідка про результати перевірки Ковальової Світлани Едуардівни

Кулик Вадим Ігорович - головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Кулика Вадима Ігоровича.

Максименко Сергій Леонідович - начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи.

Довідка про результати перевірки Максименка С.Л.

Мусатова Галина Анатоліївна - начальник відділу нагляду за призначенням пенсій.

Довідка про результати перевірки Мусатової Галини Анатоліївни

Одинцова Катерина Леонідівна - головний спеціаліст відділу автоматизованих систем управління.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Одинцової Катерини Леонідівни.

Олійник Наталія Валеріївна - начальник відділу з питань соціального захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

 Довідка про результати перевірки Олійник Наталії Валеріївни

Пасечник Оксана Ярославівна - державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів.

 Довідка про результати перевірки Пасечник Оксани Ярославівни

Пікулик Оксана Василівна - головний спеціаліст відділу нагляду за призначенням пенсій.

 Довідка про результати перевірки Пікулик Оксана Василівна

Полянська Лариса Іванівна - головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи.

Довідка про результати перевірки Полянської Лариси Іванівни

Проскурніна Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи.

Довідка про результати перевірки Проскурніна Ольга Миколаївна

Сириця Людмила Олександрівна - начальник відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

Довідка про результати перевірки Сириці Людмили Олександрівни

Самойленко Ірина Володимирівна - заступник начальника відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

 Довідка про результати перевірки Самойленко Ірини Володимирівни

Смоляр  Іван Іванович - спеціаліст І категорії сектору з питань опіки та піклування.

 Довідка про результати перевірки Смоляра Івана Івановича.

Сацюк Галина Миколаївна - заступник начальника відділу прийому громадян.

 Довідка про результати перевірки Сацюк Галини Миколаївни

Ситюк Наталія Григорівна - начальник відділу обслуговування статусних категорій громадян.

 Довідка про результати перевірки Ситюк Наталія Григорівна

Терешкова Анна Валентинівна - головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин.

 Довідка про результати перевірки Терешкової Анни Валентинівни

Чупахіна Лілія Василівна - головний спеціаліст відділу прийому громадян.

 Довідка про результати перевірки Чупахіної Лілії Василівни.

Шитий Олексій Сергійович - головний спеціаліст відділу обслуговування статусних категорій громадян.

 - Довідка про результати перевірки Шитого Олексія Сергійовича 

Шоломицька Тетяна Миколаївна - спеціаліст І категорії відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Шоломицької Тетяни Миколаївни.

Довгуша Ніна Миколаївна - начальник відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Довгуша Ніна Миколаївна

Дергач Тетяна Олексіївна - начальник відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Дергач Тетяна Олексіївна

Кондратенко Олександр Васильович - головний спеціаліст-бухгалтер.

 Довідка про результати перевірки Кондратенко Олександр Васильович

Полурез Оксана Вікторівна - провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Полурез Оксани Вікторівни

Захарченко Наталя Олексіївна - головний спеціаліст відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Захарченко Наталя Олексіївна

Титух Інна Олександрівна - провідний спеціаліст відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Титух Інна Олександрівна

Бутрик Яна Петрівна - провідний спеціаліст відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Бутрик Яни Петрівни

Першун Вячеслав Борисович - інженер І категорії інженерно-господарського відділу.

Базильчук Крістіна Сергіївна - заступник начальника управління освіти та інноваційного розвитку – начальник відділу з навчальної та виховної роботи.

 Довідка про результати перевірки Базильчук Крістіни Сергіївни

Шпильовий Олександр Володимирович - економіст групи оренди та державних закупівель.

Сатко Валентина Олександрівна - економіст групи оренди та державних закупівель.

Шапран Сергій Валерійович - керівник групи оренди та державних закупівель.

Волохов Олександр Олександрович - провідний фахівець групи оренди та державних закупівель.

Шевченко Тамара Володимирівна - керівник фінансово-матеріальної групи.

Халімон Валентина Федорівна - бухгалтер групи розрахунків заробітної плати з робітниками та службовцями.

Качмарський Євгеній Іванович - начальник інженерно-господарського відділу.

Довбиш Євген Іванович - інженер І категорії інженерно-господарського відділу.

Смірнова Світлана Дмитрівна - економіст інженерно-господарського відділу.

Яценко Олена Петрівна - керівник групи розрахунків з робітниками та службовцями.

Шевченко Алла Миколаївна - бухгалтер фінансово-матеріальної групи.

Малиновська Тетяна Миколаївна - секретар інженерно - господарського відділу.

Осташевський Тарас Юрійович - економіст групи оренди та державних закупівель.

Кушніренко Павло Борисович - головний спеціаліст - юрист відділу організаційного та кадрового забезпечення.

 Довідка про результати перевірки Кушніренко Павла Борисовича

Попова Тетяна Станіславівна - інженер І категорії інженерно-господарського відділу.

Воробцова Віра Іванівна - головний спеціаліст відділу праці та соціально - трудових відносин.

 Довідка про результати перевірки Воробцової Віри Іванівни

Феденко Вікторія Олегівна - економіст групи оренди та державних закупівель.

Пшенична Галина Іванівна - бухгалтер фінансово - матеріальної групи.

Осадчий Ігор Олександрович - інженер інженерно - господарського відділу.

Білошицька Аліна Федорівна - економіст планової групи.

Косюк Ірина Миколаївна - фахівець І категорії фінансово - матеріальної групи.

Чубар Ірина Вікторівна - бухгалтер І категорії групи розрахунків з робітниками та службовцями.

Койдан Пелагея Олександрівна - бухгалтер фінансово - матеріальної групи.

Кучерук Ольга Олександрівна - бухгалтер фінансово - матеріальної групи.

Котляр Ольга Володимирівна - провідний бухгалтер групи розрахунків з робітниками та службовцями.

Воробей Тимур Миколайович - головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин.

 Довідка про результати перевірки Вороб’я Тимура Миколайовича

Патер Оксана Ігорівна - начальник інформаційно-аналітичного відділу.

 Довідка про результати перевірки Патер Оксани Ігорівни

Копил Тетяна Василівна -  заступник начальника управління освіти та інноваційного розвитку – начальник відділу з навчальної та виховної роботи.

 - Довідка про результати перевірки Копил Тетяни Василівни

Царик Сергій Анатолійович - завідувач сектором взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання та виявлення корупції.

Давидяк Марина Ярославівна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Давидяк Марини Ярославівни

Кришталь Наталія Володимирівна - спеціаліст І категорії відділу праці та соціально-трудових відносин.

Довідка про результати перевірки Кришталь Наталії Володимирівни

Герасименко Світлана Леонтіївна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

 Довідка про результати перевірки Герасименко Світлана Леонтіївна

Вакулін Олена Володимирівна - спеціаліст І категорії відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

 Довідка про результати перевірки Вакулін Олена Володимирівна

Цімох Олена Григорівна - спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку пільг.

 Довідка про результати перевірки Цімох Олени Григорівни

Гандерук Оксана Віталіївна - головний спеціаліст державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів.

 Довідка про результати перевірки Гандерук Оксана Віталіївна

Загляда Тетяна Антонівна - спеціаліст І категорії Управління праці та соціального захисту населення.

Довідка про результати перевірки Загляди Тетяни Антонівни

Мельниченко Наталія Іванівна - головний спеціаліст Управління праці та соціального захисту населення.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Мельниченко Наталія Іванівна

Сіроштан Олена Володимирівна - головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм.

Довідка про результати перевірки Сіроштан Олени Володимирівни

Данилюк Тетяна Вікторівна - адміністратор сектору інформаційного забезпечення надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру відділу (центру) надання адміністративних послуг. 

Довідка про результати перевірки Данилюк Тетяни Вікторівни

Шапран Руслана Валеріївна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Шапран Руслани Валеріївни

Рябуха Олена Михайлівна - головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян.

Довідка про результати перевірки Рябухи Олени Михайлівни

Супрун Інна Григорівна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Супрун Інни Григорівни

Лата Ірина Михайлівна - адміністратор сектору інформаційного забезпечення надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Лати Ірини Михайлівни

Нечаюк Наталія Володимирівна - провідний спеціаліст відділу з питань експлуатації житлового та нежитлового фонду.

Довідка про результати перевірки Нечаюк Н.В.

Сіренко Сергій Анатолійович - головний спеціаліст - юрист відділу будівництва, архітектури та землекористування.

Гедзюк Андрій Дмитрович - старший інспектор відділу капітального будівництва.

Довідка про результати перевірки Гедзюка Андрія Дмитровича

Смолярова Ірина Олександрівна - головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини.

Довідка про результати перевірки Смолярової Ірини Олександрівни

Кареліна Дарина Володимирівна - головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу.

Довідка про результати перевірки Кареліної Дарини Володимирівни

 

Колодіна Олена Олександрівна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг

Довідка про результати перевірки Колодіна Олена Олександрівна

Білова Катерина Євгеніївна - провідний спеціаліст відділу приватизації державного житлового фонду.

Довідка про результати перевірки Білової Катерини Євгеніївни

Загрійчук Юлія Миколаївна - провідний спеціаліст відділу соціальної роботи.

Довідка про результати перевірки Загрійчук Юлії Миколаївни

Федоренко Оксана Петрівна - спеціаліст І категорії відділу соціальної роботи.

Береза Юлія Петрівна - головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення, економіки природокористування та звязків з громадськістю управління регулювання стану навколишнього природного середовища.

- Довідка про результати перевірки Берези Юлії Петрівни

Версiя для друку

 



Актуальні питання
профілактики інфекційних
та неінфекційних хвороб