Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Організаційний відділ
Положення про організаційний відділ Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та посадові інструкції працівників відділу >>>

 

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15 (колишня вул. Суворова)
Телефони: 280-80-73
Електронна адреса: [email protected]

 

ПосадаПрізвище, ім'я, по батьковіКабінетТелефон
Начальник відділуЯрошенко Марина Сергіївна  402280-96-30
Головний спеціалістБузюн Альона Олегівна402280-96-30
Головний спеціаліст  402 280-96-30
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад роботи:
Понеділок-четвер: з 8:00 до 17:00; обідня перерва з 12:00-12:45
П’ятниця: з 8:00 до 15:45; обідня перерва з 12:00-12:45

 

Відділ у відповідності до покладених на нього завдань:

 1. взаємодіє з структурними підрозділами районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, іншими юридичними та фізичними особами щодо вирішення питань в межах своєї компетенції.
 2. надає методичну, консультативну і практичну допомогу структурним підрозділам райдержадміністрації в поліпшенні та удосконаленні управлінської роботи, консультує працівників райдержадміністрації з питань, що віднесені до компетенції відділу.
 3. забезпечує підготовку аналітичної інформації про готовність та хід проведення виборів Президента України, народних депутатів України, Київського міського голови, депутатів Київської міської ради, всеукраїнських та місцевих референдумів в частині, що стосується діяльності місцевих органів виконавчої влади. Сприяє виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень. В межах компетенції, забезпечує вирішення питань щодо зміни адреси приміщення для голосування та адреси приміщення дільничної виборчої дільниці, меж виборчих дільниць на території району.
 4. надає консультативну допомогу з питань організації і проведення виборів Президента України, народних депутатів України, Київського міського голови, депутатів Київської міської ради, всеукраїнських та місцевих референдумів в частині, що стосується діяльності місцевих органів виконавчої влади.
 5. аналізує надані керівниками структурних підрозділів адміністрації (погоджені у відповідному порядку із першим заступником голови райдержадміністрації, заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків) пропозиції та готує перспективний (річний), поточні (квартальні) плани роботи райдержадміністрації та подає голові райдержадміністрації на затвердження.
 6. готує план-календар основних заходів райдержадміністрації на тиждень, забезпечує організацію контролю за ходом його виконання.
 7. готує плани заходів, аналітичні довідки, доповідні записки, інформації та листи з питань, віднесених до компетенції відділу.
 8. забезпечує підготовку та проведення Колегій Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.
 9. забезпечує підготовку та проведення апаратних нарад, розширених апаратних нарад.
 10. координує та забезпечує підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях Колегії Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та розширених апаратних нарадах.
 11. здійснює моніторинг роботи консультативних, дорадчих органів, утворених при райдержадміністрації.
 12. здійснює координацію і організаційне забезпечення підготовки і проведення загально-районних заходів, які проводяться в плановому порядку та з питань, що покладені на апарат адміністрації.
 13. організовує та координує роботу щодо участі в державних,  загальноміських і районних заходах керівництва райдержадміністрації, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації з нагоди відзначення державних, професійних, християнських православних свят та інших урочистих подій.
 14. готує та направляє вітання від імені голови райдержадміністрації керівникам підприємств, установ, організацій, іншим посадовим особам з нагоди державних, професійних свят та ювілейних дат.
 15. відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» забезпечує доступ до публічної інформації, приймає для розгляду, опрацьовує і надає достовірну, точну і повну відповідь на інформаційний запит, що стосується діяльності та напрямку роботи відділу.
 16. розглядає за дорученням голови райдержадміністрації пропозиції, заяви та матеріали, що надходять від підприємств, установ, організацій, інших органів державної влади з питань, що належать до компетенції відділу.

 

Нормативно-правова база:

Конституція України  
Закон України «Про доступ до публічної інформації»
Закон України «Про інформацію»
Закон України «Про державну службу»
Закон України «Про запобігання корупції»

 

Версiя для друку 
 
Актуальні питання 
профілактики інфекційних 
та неінфекційних хвороб