Звертаємо увагу бізнесу на перелік скасованих дозвільних документів

 Прийнятим Верховною Радою 09.04.2014 року Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» скасовується необхідність погодження з державними органами здійснення господарської діяльності, на яку раніше потрібно було отримувати дозволи.

Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, які скасовано...

 

Державна  служба інтелектуальної власності України  інформує:

Рекомендації для суб’єктів господарювання, які здійснюють публічне використання об’єктів авторського права і суміжних прав...

 

Внесення відомостей до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення здійснюється відповідно до Положення про Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 22.03.2012 №332,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.04.2012 за № 558/20871

Документи, що потрібні для внесення відомостей до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення...

 

До уваги представників інститутів громадського  суспільства !

Регіональна рада підприємців в м. Києві, що є консультаційно-дорадчим органом Київської міської державної адміністрації 30 жовтня 2014 року прийняла рішення про перегляд персонального складу Ради.

Для формування нового складу Ради створено Робочу групу до якої увійшли члени Ради та представники Київської міської державної адміністрації.

Рада просить громадські організації та об’єднання підприємців надати на розгляд Робочої групи пропозиції щодо включення до складу Ради своїх представників.

Пропозиція щодо включення представників повинна містити офіційне звернення до КМДА, біографічну довідку кандидата, витяг з Єдиного державного реєстру та коротку довідку щодо напрямків діяльності інститут громадянського суспільства (додатково може бути подано звіт про діяльність за останні два роки). Пакет документів можна надсилати на електронну адресу: office@zahust.com. Телефон для довідок (044) 232-2080 Остаточний термін подання документів – до 18:00 13 листопада 2014 року (включно).

 

До уваги  суб’єктів господарювання !

Інформуємо, що з метою сприяння розвиткові промислового комплексу м. Києва, реалізації його науково-технічного потенціалу, завантаження існуючих виробничих потужностей додатковими замовленнями, Київської торгово-промислової палатою (КТПП) за сприяння Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) планується організація колективної експозиції промислових підприємств та науково-технічних установ столиці України на широко відомій у ФРН та країнах Європи спільній виставці субконтрактинга у промисловості, приладо- та машинобудування «ZulieferMesse-INTEC 2015», яка відбудеться на Лейпцігському ярмарку 24-27 лютого 2015 року, www.zuliefermesse.de, www.messe-intec.de.

Особливістю цієї найбільшой, у своїй галузі, виставці є те, що участь у ній візьмуть понад 600 потужних європейських компаній, які шукають субпідрядників за такими напрямками, як виробництво вузлів та компонентів для складання та монтажу, комплектуючих, деталей приладів, машин та механізмів, деталей з полімерів, гуми та композитів, автоматизації, електротехніки, електроніки та багато інших (повний перелік можна отримати в КТПП).

Участь у виставці відкриває широкі можливості отримати численні замовлення для завантаження своїх потужностей. Разом з цим для учасників київського стенду буде організовано індивідуальні переговори в рамках бізнес-форуму та контактно-коопераційної біржі за попередніми заявками, що значно підвищить ефективність участі.

Київською ТПП, враховуючи особливо тісні партнерські зв’язки з Торгово-промисловою палатою Лейпцига, наразі проробляються питання надання німецькою стороною преференційних умов участі та значних знижок на вартість виставкової площі та обладнання колективного стенду. Київська ТПП бере на себе забезпечення організаційних питань централізованого виїзду підприємницької делегації та програми перебування.

Організаційні питання покладені на міжнародний відділ КТПП, тел./факс: 482-04-34, e-mail: poludov@kiev-chamber.org.uasa@kiev-chamber.org.ua.  

Корисним для київських підприємців може бути участь у пільгових щорічних програмах на промислових та багатопрофільних виставках 2015 року у Малайзії (MIHAS - квітень, INTRADE - листопад), Південній Кореї (SWEET - березень, LedExpo - червень, GMV2015 - листопад) та Туреччині.

Версiя для друку 

Актуальні питання 
профілактики інфекційних 
та неінфекційних хвороб