Головна  →  Новини  →  2 квітня 2024

Прийом пропозицій щодо кандидатур для включення до складу Координаційної ради продовжено до 08 квітня 2024 року (включно)

14.03.2024 було оголошено про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

На виконання п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2023 № 364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування» оголошуємо про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації (далі – Координаційна рада).

Керуючись п. 8 та п. 9 Типового положення, пропозиції із зазначенням посади та контактних даних кандидатур для включення до складу Координаційної ради просимо подавати до 08 квітня 2024 року (включно) до Відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Цитадельна, 5/9 або в СЕД «АСКОД», за наявності.

Скан-копію підписаного листа обов’язково надіслати на електронну пошту: [email protected].

У разі виникнення питань звертатись за телефоном (044)280-21-58.

Перейти до спискуВерсiя для друку