Головна  →  Новини  →  27 лютого 2024

Відбувся Турнір з мініфутболу серед учасників бойових дій, ветеранів війни, військовослужбовців, співробітників держустанов та силових структур

Відділом молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації спільно з Центром комплексної підтримки учасників бойових дій «Київ Мілітарі Хаб» проведено Турнір з мініфутболу серед учасників бойових дій, ветеранів війни, військовослужбовців, співробітників державних установ та силових структур.

Захід організовано з метою фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни й військовослужбовців, сприяння розвитку та популяризації мініфутболу (футзалу), встановлення дружніх контактів між організаціями та колективами, і психологічного розвантаження гравців.

Турнір відбувся 25 лютого на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №15. В Турнірі взяли участь ФК «ПАТРІОТ», команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, команда Київського військового ліцею імені Івана Богуна, збірна команда Печерського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві, команда Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції, ФК «НЕЗЛАМНІ ВОВКИ».

Ігри пройшли у запеклій боротьбі та дружній атмосфері на досить гарному рівні.

Призові місця розподілилися наступним чином:

І місце здобула команда Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції;

ІІ місце посіла команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут;

ІІІ місце виборола команда ФК «ПАТРІОТ».

Начальник відділу молоді та спорту Печерської райдержадміністрації Вікторія Тромса відзначила нагородами переможців Турніру, вручила командам-учасницям Подяки голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за участь у спортивному житті району.

Завдяки усім підрозділам наших Сил оборони та безпеки ми мали можливість організувати та провести Турнір з мініфутболу.

Ми щиро дякуємо кожному з вас, шановні учасники Турніру, дякуємо всім нашим захисникам та захисницям, які зараз боронять цілісність України. Дякуємо за кожну мить, за кожен ранок, за можливість жити у своїй країні.

Нехай наша єдність та солідарність надихають нашу країну до подальших великих звершень! Наші захисники – це могутність і сила української нації.

Перемагаємо з вами. Переможемо завдяки вам.

Слава Україні! Героям Слава!

Перейти до спискуВерсiя для друку