Головна  →  Новини  →  21 лютого 2024

У Печерській райдержадміністрації представлена фотовиставка «Історія, яку пам’ятатимуть вічно»

Напередодні другої річниці від дня повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації відкрили фотовиставку «Історія, яку пам’ятатимуть вічно», що демонструє моменти виконання службово-бойових завдань гвардійцями 27 Печерської бригади Національної гвардії України з початку повномасштабного вторгнення.

Відкриття експозиції відбулося за участі голови Печерської райдержадміністрації Наталії Кондрашової, заступника голови Анатолія Невмержицького, керівника апарату Олени Донець, командира частини № 3066 полковника Володимира Вуткі, заступника командира частини Олега Ольшанського, працівників райдержадміністрації, нацгвардійців.

Представлені світлини – зроблені на Київщині під час звільнення територій від російських окупантів: в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Мощуні… Гвардійці 27 Печерської бригади НГУ з першого дня повномасштабного вторгнення рішуче стали на захист України та столиці разом із бійцями підрозділу генерала Кульчицького й іншими підрозділами Сил оборони України.

Кінець лютого 2022 року наші воїні зустріли на блок-постах, в лісах на півночі країни,  на околицях Лютежа, Мощуна, Гути-Межигірської. А далі – Харківщина, Донеччина, Луганщина та інші напрямки, де ворог досі не припиняє свої загарбницькі посягання на нашу землю.

Відтак, ці події закарбувалися не лише у пам’яті, а й на фотографіях. На знімках – портрети військових, сюжети з оборони і захисту Батьківщини.

Виставка «Історія, яку пам’ятатимуть вічно» триватиме в холі Печерської райдержадміністрації до 1 березня. Завітайте з понеділка по суботу,  з 9:00 до 18:00, щоб на власні очі побачити велич нашого війська крізь об’єктив! 

Кожен день, який ми проживаємо, сповнений щирою вдячністю усім тим, хто героїчно обороняє нашу землю від російської навали. Пам'ять про загиблих Героїв навіки залишиться в наших серцях. Слава Україні! Героям слава!

Перейти до спискуВерсiя для друку