Головна  →  Новини  →  12 лютого 2024

У бібліотеках Печерського району тривають цікаві заходи

Бібліотеки Печерського району – це унікальний простір, що об’єднує творчих людей, які повсякчас прагнуть до саморозвитку, спілкування та корисного дозвілля в колі однодумців.

Так, для прикладу, в Бібліотеці № 150 на Печерську днями відбувся міжнародний майстер-клас з нейрографіки, в якому взяв участь фоторепортер із Австрії Andreas Stroh, волонтери та користувачі бібліотеки. Малювали коридор сприятливих обставин: кожен в межах своєї теми. Було дуже цікаво споглядати за трансформацією тем в графічних роботах. Учасники майстер-класу відмітили в собі зміну психологічного стану, появу відчуття спокою та впевненості.

Водночас, до бібліотеки «Всесвіт» на вул. Шота Руставелі, 17 завітали студенти університету третього віку «Протон». Жінки розпочали навчальний курс з рукоділля для забезпечення військових ЗСУ теплими шкарпетками. Все, що зроблено з любов'ю, обов'язково зігріє наших захисників.

Кількома днями раніше в бібліотеці пройшло заняття з фінансової грамотності, проведене волонтерами громадської організації «Ротарі Клуб Київ Інтернаціонал». З кожним днем додається більше гравців-новачків, заняття користуються попитом!

А в бібліотеці О. Вишні у рамках розмовного клубу «Магія слова» присутні говорили про важливість спілкування українською мовою та ознайомилися з цікавими книжковими новинками.

У свою чергу в бібліотеці «Книголюб» 9 лютого відбулася презентація нової книжки Ольги Кроншевської «Двобій з неминучістю». Збірка віршів та прози присвячена викликам сьогодення та сприйняттю важкої дійсності. На завершення зустрічі авторка подарувала один примірник з автографом бібліотеці.

Шановні печеряни, завітайте до бібліотек, щоб цікаво і з користю провести своє дозвілля!

Перейти до спискуВерсiя для друку