Головна  →  Оголошення  →  3 січня 2024

Повідомлення про скликання засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє, що 11.01.2024, о 09:00 годині, в приміщенні адміністрації, за адресою: вул. М.Омеляновича-Павленка, 15, м. Київ, кабінет 318, заплановано проведення засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

 Порядок денний:

1. Про обрання голови установчого засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

2. Про обрання голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

3. Про обрання заступника голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

4. Про обрання секретаря Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

5. Інші питанн

Перейти до спискуВерсiя для друку