КМДА Київська міська державна адміністрація


27 липня 2022

Триває конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Секретаріат Кабінету Міністрів і Міністерство культури та інформаційної політики разом з ІСАР Єднання, Центром демократії та верховенства права, Українським незалежним центром політичних досліджень і Агентством США з міжнародного розвитку розпочинає конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес і влада – кращі практики співпраці».

 Конкурс покликаний популяризувати успішну співпрацю між секторами задля розвитку громадян і незалежної України. За результатами буде сформовано збірник історій із кращими спільними проєктами організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади.

 З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://mkip.gov.ua/news/7360.html

 Якщо Ви є представником органу державної влади чи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства чи бізнесу, а також маєте досвід втілення ініціативи із залученням 3 секторів, до 31 липня 2022 (включно) заповніть форму за посиланням і поділіться своєю історією.

 У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до менеджерки проєктів Центру демократії та верховенства права Юлії Дядюк ([email protected]).

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.