КМДА Київська міська державна адміністрація


8 жовтня 2021

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем юриста!

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем юриста!

Шановні працівники юридичної сфери діяльності!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста! Запорукою втілення верховенства права у справі розбудови демократичної держави та реалізації конституційних прав і свобод громадян є саме ваш професіоналізм, усвідомлене почуття справедливості, принциповість і наполегливість.

Ваша робота підпорядкована високій меті забезпечувати надійний захист інтересів держави, суспільства та особистості. Завдання юриста - підвищення рівня правової культури та свідомості наших громадян захисту їх конституційних прав, розбудови правової держави на основі європейських цінностей.

У цей святковий день висловлюю вам, вірним служителям інтересів нашої держави та її громадян, щиру подяку за сумлінну працю, принциповість, професіоналізм, вірність ідеалам права.

Зичу вам здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, стійкості для знаходження істини та нових здобутків у професійній діяльності.

 

 

З повагою

Голова Печерської районної

в місті Києві державної адміністрації                         Наталія КОНДРАШОВАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.