Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

На Печерську відзначили Міжнародний день миру

З нагоди Міжнародного дня миру, що святкується щороку 21 вересня, представники Печерського району доєдналися до Маршу миру. У столиці Марш миру проходить рамках загальноміської акції «Мир і єдність Україні!»

Заступник голови Печерської РДА Анатолій Невмержицький разом з працівниками Печерської РДА, учасниками антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, громадських організацій ветеранів та молоді, пройшли сьогодні урочистою ходою від Меморіалу воїнам України полеглим в Афганістані до Національного музею історії України у Другій світовій війні, де відбувся святковий мітинг та концерт.

Довідково:

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році. У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров.

День миру в Україні встановлений Указом Президента України від 05 лютого 2002 року № 100/2002 «Про день миру» і відзначається щороку 21 вересня – у Міжнародний день миру.

Перейти до спискуВерсiя для друку