КМДА Київська міська державна адміністрація


19 липня 2021

Відділ культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, оголошує створення Конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури

«Відділ культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VІІІ (зі змінами) оголошує створення Конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, що перебувають у підпорядкуванні Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

На конкурсній комісії будуть розглядатися питання щодо призначення директора Централізованої бібліотечної системи Печерського району  м. Києва.

Для включення кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Пропозиції від громадських організацій (по три кандидатури від кожної) приймаються до 30.07.2021 із супровідним листом, заявкою та анкетами на кожного кандидата за відповідною формою (відповідно до Наказу Міністерства Культури України від 31.05.2016 № 380 «Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України» (зі змінами).

Відповідальна особа: Олеся ЦВІЛІЙ, головний спеціаліст-юрисконсульт Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, тел. 067-397-33-66, E-mail: vk_pechersk@ukr.net

Дата та місце проведення жеребкування по відбору кандидатів від громадських організацій до складу конкурсної комісії: 05.08.2021 о 15:00 год. за адресою м. Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 15, каб. 416.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.