Головна  →  Новини  →  16 червня 2021

Олена Фіданян: Вже шість років поспіль кияни мають можливість слідкувати за фінансуванням столичних закладів освіти

Вже шість років поспіль кияни мають можливість слідкувати за фінансуванням столичних закладів освіти завдяки інформаційно-аналітичному ресурсу «Освітня карта Києва». Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки Олена Фіданян під час засідання Колегії КМДА.

«Ще у 2015 році, розуміючи важливість відкритості інформації про фінансування закладів освіти, ми створили ресурс, який дозволяє наочно побачити кількість коштів, виділених на заклади освіти, а також перелік відповідно виконаних у них робіт, які профінансовано з бюджету міста», – розповіла Олена Фіданян.

Вона зазначила, що тільки за останні три роки ресурсом скористалися майже 700 тисяч користувачів. І чим більше коштів виділяється на освітню галузь, тим більше ця інформація цікавить громаду: і батьків, і освітян.

«На Освітній карті Києва розміщено паспорт кожного закладу освіти з інформацією про фінансування, ремонти, наповнюваність тощо. Тому, якщо хтось захоче дізнатися, чи відбудуться будь-які ремонтні роботи цього року у навчальному закладі, де, наприклад, навчається його дитина, уся інформація доступна за декілька кліків», – нагадала Олена Фіданян.

Вона додала, що у подальшому Освітня карта Києва увійде до інформаційоно-аналітичного ресурсу «Карта Освітніх потреб».

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку